Młody fan Lamborghini dostał niezwykły prezent

Producenci samochodów czasami nagradzają swoich najwierniejszych fanów. Tym razem Lamborghini postanowiło znaleźć swojego największego małego miłośnika i zrobić mu niezwykły prezent.

Mówi się, że Lamborghini to samochody dla dużych chłopców. Są niezwykle szybkie, ale producent zdaje się przywiązywać równie dużą wagę do szalonego i agresywnego wyglądu, co do osiągów. Nic dziwnego, że modele tej marki bardzo przemawiają również do dzieci.

Lamborghini przygotowało niedawno bardzo nietypową akcję, skierowaną właśnie do najmłodszych miłośników włoskiej marki. Każdemu chłopcu, który przyszedł do sklepu z zabawkami i prosił o model Lamborghini, sprzedawca tłumaczył, że wszystkie się już sprzedały, ale może mu zaproponować coś w zamian. Po dłuższych namowach chłopcy zgadzali się na kupno innej zabawki. Poza jednym, który nie dał się przekonać i chciał wyjść ze sklepu z pustymi rękami. Wtedy sprzedawca chwycił krótkofalówkę i powiedział: „Znaleźliśmy go!”.

Zaskoczony chłopiec wraz z mamą wyszli przed sklep, pod który podjechał Aventador SVJ, prowadzony przez fabrycznego kierowcę Lamborghini Marco Mapelliego. Wręczył on młodemu fanowi model bolidu, którym przyjechał, a następnie zaprosił do środka i pozwolił uruchomić silnik.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Taka ustawka, ze to aż boli.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze