Mitsubishi Pajero wystąpi w polskim filmie „Chemia”

Mitsubishi Pajero wystąpi w roli samochodu głównego bohatera w powstającym właśnie filmie „Chemia”, zapowiadanym przez krytyków jako jeden z najważniejszych polskich obrazów filmowych tego roku. Słynny terenowy SUV towarzyszy jednemu z głównych bohaterów fabuły i wraz z nim wchodzi w życiowe zakręty.

Film fabularny „Chemia” w reżyserii Bartka Prokopowicza  t​o opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci. Pomysłodawczynią filmu była Magda Prokopowicz, prezes fundacji Rak&Roll. Choć film inspirowany jest wydarzeniami z jej życia, to – jak zastrzegają twórcy  – scenariusz ewoluował w uniwersalną historię o miłości, która nie jest dokumentalnym zapisem życia Magdy ani  filmem biograficznym. W rolach głównych wystąpią Agnieszka Żulewska ( „Bejbi Blues”) oraz Tomasz Schuchardt („Jesteś Bogiem”). W filmie widzowie zobaczą również: Danutę Stenkę, Annę Cieślak, Eryka Lubosa, Mirosława Bakę oraz Tomasza Sapryka. Autorem zdjęć jest Jeremi Prokopowicz, który współpracował ostatnio z Brettem Rattnerem przy filmie „Herkules” i Romanem Polańskim przy realizacji znakomitych obrazów „Wenus w futrze” oraz „Rzeź”.

Czarne Mitsubishi Pajero 3.2 DiD o  mocy 200 KM w wersji Instyle AT występuje w roli auta głównego bohatera – Benka – graną przez Tomasza Schuchardta. Pajero towarzyszy Benkowi w różnych momentach życia a wygląd auta w małej skali odzwierciedla jego zmagania z życiem i zawiłe koleje losu.

Zdjęcia do filmu „Chemia” z udziałem Mitsubishi Pajero powstawały w sierpniu 2014 roku między innymi w centrum Warszawy i w czasie podróży bohatera nad morze. Obecnie w Warszawie realizowana jest druga, „zimowa” część zdjęć. Przewidywany termin premiery filmu to październik/listopad 2015 roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze