Mistrzostwa świata Night of The Jumps już za 5 dni!

To ostatnie chwile na zakup biletu na tegoroczne mistrzostwa FMX w gdańskiej Ergo Arenie. A będzie się działo...

Nie tylko fani motocrossowych stuntów będą się czuli dopieszczeni, gdyż organizatorzy zapewniają moc atrakcji dla wszystkich pasjonatów motoryzacji, niezależnie od ulubionej dziedziny sportów ekstremalnych. Prócz stuntowych pionierów, takich jak Hubert Dylon „Raptowny” będzie można spotkać się z żużlowcami Krystianem Pieszczkiem i Dawidem Stachyrą, którzy przybędą wraz ze swoimi motocyklami żużlowymi pod barwami Lotosu Wybrzeże Gdańsk.

Hubert Dylon wystąpi przed areną w skate parku w swoim pokazie stuntów i będzie stanowił przedsmak tego, co czeka nas na oficjalnej imprezie. Koneserzy czterech kółek też nie poczują się zawiedzeni, gdyż swoje przybycie na mistrzostwa zapowiedział polski wicemistrz Rally America 2009 Andy Mancin ze swoim autem prosto z zawodów NASCAR.

Bardzo ciekawie zapowiada się występ najmłodszych adeptów motocrossu – maluchy w wieku od zaledwie czterech do sześciu lat pokażą widzom swoje umiejętności wyniesione z treningów pod okiem Mirosława Kowalskiego.

Prawdopodobnie oprócz równie emocjonujących mistrzostw, widzowie z niecierpliwością będą oczekiwać słynnego Pit Party, gdzie każdy będzie mógł przywitać się ze swoim sportowym idolem, poprosić go o wspólne zdjęcie i autograf.

Mistrzostwa FMX Night of The Jumps rozpoczną się od konkursu Freestyle, gdzie każdy z uczestników będzie mógł zaprezentować swoje najbardziej szalone tricki. Później zawodnicy wezmą udział w wyścigu otomoto Race&Style, a całość imprezy ukoronuje próba pobicia światowego rekordu w skoku wzwyż na motocyklu. Wszystko przy akompaniamencie ciężkich, rockowych riffów grupy PLAN, znanej z telewizyjnego show „Must be the Music”.

Raczej nie trzeba nikogo przekonywać, że te dwa dni na Ergo Arenie będą wyjątkowo emocjonujące. Na portalu Eventim.pl można jeszcze zakupić bilety w cenie od 69 złotych. Można też zakupić je na miejscu w przedsprzedaży – kasy biletowe otwarte są codziennie od dziesiątej do dziewiętnastej. Night of the Jumps rozpocznie się już 26 listopada o godzinie 19stej – polecamy!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze