Karolina Chojnacka

Mistrzostwa Polski ORLEN MXMP startują już w ten weekend!

Pierwsza runda Motocrossowych Mistrzostw Polski odbędzie się już w ten weekend, 3 i 4 lipca na torze w Strykowie. Zawodniczki i zawodnicy rozpoczęli już sezon startując w zawodach strefowych oraz Pucharze Polski, kibice mogą więc spodziewać się widowiskowego ścigania.

Fani motocrossu wiedzą, że rywalizacja na strykowskim torze jest zawsze widowiskowa i dostarcza wielu emocji. Tor im. Kazimierza Witczaka, który uważany jest za jeden z najlepszych w kraju – z wieloma zakrętami i długimi prostymi oraz licznymi ziemnymi przeszkodami umożliwiającymi oddawanie widowiskowych skoków – jest gwarancją świetnego widowiska sportowego!

Zawodniczki i zawodnicy staną na starcie w siedmiu klasach: MX65, MX85, MX125, MX Kobiet, MX2, MX Open, MX Masters. Dodatkowo w Strykowie pojadą także zawodnicy z licencją B oraz C. Tak szeroki przekrój zawodników, to gwarancja emocjonującego widowiska sportowego najwyższej krajowej rangi.

Mistrzostwa Polski ORLEN MXMP – kiedy?

Otwarcie zawodów, zarówno w sobotę, jak i niedzielę, o 11:30, start wyścigów o godzinie 12:00

Wszystkim wybierającym się na to wydarzenie przypominamy, że na terenie obiektu obowiązują ogólne zasady reżimu sanitarnego: utrzymywanie dystansu społecznego i noszenie masek ochronnych, jeśli utrzymanie dystansu nie jest możliwe. Na miejscu będą dostępne punkty do dezynfekcji rąk.

Mistrzostwa Polski ORLEN MXMP startują już w ten weekend
Mistrzostwa Polski ORLEN MXMP startują już w ten weekend, fot. materiały prasowe

Szczegółowy harmonogram ORLEN MXMP w Strykowie znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze