Mini Segway dla dzieci

Segway - dwukołowy pojazd z napędem elektrycznym już opanował większość lotnisk i dużych aglomeracji. Prowadzi się łatwo i jest zdolny rozpędzić sie ponad 50 km/h. Teraz można nim podróżować obok swojej pociechy, ponieważ w internecie można już kupić Dareway - miniaturę pojazdu dla dzieci.

Jeśli twoje dziecko z zazdrościa patrzyło na dorosłych poruszających się Segway’ami, do tej pory musiało poczekać, aż wyrośnie (chodzi o długość tułowia, aby z powodzeniem kierować pojazdem) do odpowiedniej wysokości. Tym specyficznym dwukołowcem można zresztą rozpędzić się na tyle, że jazda dla maluchów mogłaby być niebezpieczna.

 

Segway – zabawka dla dorosłych, za jedyne 10 tys. dolarów
fot. Motocaina

 

Dareway – pierwszy pojazd silnikowy dla malucha kosztuje ok. 720 zł
fot. Dareway

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takie wzorki i kolorki mogą się dziecku spodobać
fot. Dareway

Teraz rodzice mają już alternatywę. Dareway jest przeznaczony dla maluchów powyżej 5 lat i do wagi 30 kg. Ma bogatą ofertę kolorów przemawiających do dziecięcej wyobraźni i – jak zapewnia producent – gwaratuje 100% bezpieczeństwa (rozpędza się do maksymalnych 6 km/h, więc z powodzeniem możesz go dogonić). Napędza go silnik  elektryczny o napięciu 12 V (standardowe napiecie akumulatora motocyklowego), który raz na godzinę należy podładować w zwykłym gniazdku elektrycznym. Podobnie jak Segway, nie może być używany w ruchu publicznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziecko przed wypadnięciem z Dareway’a chroni specjalny pałąk. Tak „zamkniete” dziecko tworzy całość z pojazdem. Poruszając stopami na pedałach gazu może zarówno przyspieszać jadąc w przód jak i cofać. Skręcanie umożliwiają przyciski na pseudo kierownicy.

Taki prezent dla dziecka może sprawić (choć wcale nie musi), że będziesz najlepszym rodzicem pod słońcem w oczach Twojej pociechy.

Dareway kosztuje ok. 150 funtów, czyli 720 zł. Jego wymiary to wys/szer/głęb. 98/65/62 cm.
Różne rodzaje takich gadżetów możesz kupić klikając tu.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze