MINI Lifestyle Collection - na lato 2014

10 czerwca 2014
7
Dni stają się coraz dłuższe i bardziej gorące. MINI Lifestyle przygotowało na ten sezon najważniejsze akcesoria na słoneczne dni na plaży, nad jeziorem czy na basenie. Łapmy więc torby plażowe, załóżmy okulary słoneczne i cieszmy się latem!
Biała torba MINI Cotton Bag

fot. MINI

Okulary słoneczne MINI Charles gwarantują ochronę UV w wielkim stylu – dla niego i dla niej. Design neo-vintage nadaje tym okularom ponadczasowy wygląd, a szare szkła o zmiennym zabarwieniu mają zapewniać optymalną widoczność nawet w silnym słońcu.

Okulary słoneczne MINI Henry - unisex, wyróżniają się z kolei designem w stylu retro w trójkolorowym oktanie i brązie.

W drodze na plażę
Gorący piasek nie poparzy stóp w klapkach MINI Beach Shoes. Te białe japonki unisex mają nadruk YOU.ME.MINI. i logo MINI na paskach. Sprzedawane w praktycznej torbie podróżnej.

Biała torba MINI Cotton Bag oferuje mnóstwo miejsca na akcesoria plażowe. Ma nadruki YOU.ME.MINI. po obu stronach i dzięki obszyciom roztacza atmosferę plażową.

Ręcznik MINI Beach Towel to akcesorium, które po prostu musisz mieć! Wykonany ze stuprocentowej bawełny najwyższej jakości, organiczny ręcznik o wymiarach 150 x 75 wyróżnia się natychmiast swym wielkim logo YOU.ME.MINI.

Rozrywka na plaży
Zabawę na plaży gwarantuje zestaw MINI Boules Set. Zestaw obejmuje 6 kul udekorowanych logo MINI, kulę celową i taśmę mierniczą. Nylonowa torba w designie Union Jack pozwala z łatwością przenosić i przewozić kule.

Słuchawki MINI Zipper Earplugs są dostępne w białym i czarnym kolorze. Zapewniają doskonały odsłuch muzyki. Ich dokanałowe końcówki połączono praktycznym suwakiem, zapobiegającym splątaniu się kabelków.

Białe japonki unisex mają nadruk YOU.ME.MINI. i logo MINI na paskach.

fot. MINI

Wszystkie letnie akcesoria MINI Lifestyle Collection oraz inne produkty są dostępne w wybranych sklepach MINI.

MINI Lifestyle Collection - na lato 2014

fot. MINI

    Komentarze

    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!