MINI Coupe

Motocaina już wie, jak będzie wyglądał najnowszy model MINI!

Niedawno grupa BMW potwierdziła, iż z końcem roku do sprzedaży wejdzie najnowszy model ze stajni MINI – Coupe. Marka MINI po raz pierwszy zaprezentowała, koncepty Coupe oraz Roadstera podczas wystawy we Frankfurcie w 2009.

Mini – Coupe.
fot. MINI

Samochód, który będzie dostępny z końcem roku, nie wiele różni się od prezentowanego  prototypu. Model Coupe ma dostarczyć nam jeszcze więcej adrenaliny. Niemiecka firma, zapewnia, że dobór parametrów, ma sprawić, iż auto będzie się prowadziło niczym gokart.

Mini – Coupe.
fot. MINI

Samochód napędzany będzie silnikiem benzynowym o mocy 122 KM, a wersja oznaczona Cooper SD, będzie wyposażona w jednostkę wysokoprężną o mocy 143 KM. Oczywiście nie zabraknie, także usportowionych jednostek S Coupe (184KM) i John Cooper Works Coupe (211KM), który do 100km/h rozpędzi się w 6, 4 sekund oraz osiągnie prędkość maksymalną 240 km/h.

Mini – Coupe.
fot. MINI

Mini Coupe to samochód dwuosobowy, jego zawieszenie zostało obniżone o 2, 9 cm względem zwykłego mini. Auto zostało wyposażony w spoiler, który automatycznie podniesie się, gdy przekroczymy 80km/h.

Mini – Coupe.
fot. MINI

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze