Mini Cabrio w zawadiackim lakierze Zesty Yellow wyrywa się na wiosenne przejażdżki!

Nowa edycja Mini Cabrio to zwiastun zbliżającej się wiosny - dajcie się porwać pierwszym porywom ciepłego wiatru we włosach!

Charakterystyczne zmiany w wyglądzie bocznym obejmują nowe kontury nadkoli. Ponadto, zintegrowane w nowych ozdobnikach bocznych kierunkowskazy także wykonane są w technologii diodowej. Z tyłu wzrok przyciąga klarowny układ powierzchni i standardowe już lampy diodowe o charakterystycznym wzorze Union Jack. 

Mini Cabrio w zawadiackim lakierze Zesty Yellow

Napędzany w pełni elektrycznie, a dzięki temu wyjątkowo cichy dach tekstylny otwiera się i zamyka przyciskiem w ciągu 18 sekund. Mechanizm działa również podczas jazdy z prędkością do 30 km/h. Aby zapewnić precyzyjnie dozowany dopływ powietrza i słońca, przednią część miękkiego dachu można bezstopniowo odchylać o maksymalnie 40 centymetrów. Ta funkcja dachu przesuwnego jest dostępna przy każdej prędkości.

Mini Cabrio w zawadiackim lakierze Zesty Yellow

W najnowszej generacji Mini Cabrio do wyboru są trzy warianty silnika o mocy od 102 KM do 178 KM. Trzy- lub czterocylindrowe silniki benzynowe wyposażone są w nowoczesną technologię MINI TwinPower Turbo. 

Mini Cabrio w zawadiackim lakierze Zesty Yellow

Jego czterocylindrowy, turbodoładowany silnik o mocy 231 KM umożliwia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 6,6 s., a połączeniu z opcjonalną 8-stopniową skrzynią Steptronic, sprint do 100 km/h trwa nawet jedynie 6,5 sekundy.

Mini Cabrio w zawadiackim lakierze Zesty Yellow

Oprócz Zesty Yellow dostępne są dwa nowe kolory lakieru: Rooftop Grey metalizowany i Island Blue metalizowany. Oferta obręczy kół ze stopów lekkich obejmuje aż pięć nowych wariantów, w tym 17-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Scissor Spok

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze