Edyta Klim

Międzynarodowy Dzień Motocyklistki 2020 przeniesiony na sierpień!

Już 13 razy motocyklistki z całego świata obchodziły swoje święto w pierwszą sobotę maja. Jednak data tegorocznego International Female Ride Day została przesunięta.

International Female Ride Day to święto kobiet na całym świecie, które łączy motocyklowa pasja. Z roku na rok coraz bardziej popularne i huczniej obchodzone. To święto ruchome – zawsze jego data przypadała na pierwszą sobotę maja.

Ze względu na obawy związane z COVID-19 organizatorzy International Female Ride Day postanowili zmienić datę obchodów tego święta z 2 maja na 22 sierpnia. Priorytetem jest bezpieczeństwo i zdrowie osób, biorących udział w tym corocznym, motocyklowym spotkaniu.

Międzynarodowy Dzień Motocyklistki to już tradycja, która swoim zasięgiem objęła, nawet najdalsze zakątki świata. To dzień wspólnych spotkań, wycieczek, zlotów, zabawy, który w czasie trwającej pandemii nie może się odbyć. Data 22 sierpnia daje nadzieję, że jednak uda się obchodzić International Female Ride Day w należytej oprawie – globalnej synchronizacji „JUST RIDE!”.

Logo IFRD zostało już zmienione, tym razem jest czarno-białe. To już tradycja, że zawiera w sobie uniesioną twarz motocyklistki, motocykle różnych typów i glob ziemski. Najważniejsze wartości tego święta: kobiety, motocykle i światowa integracja – w jednym obrazie. 22 sierpnia 2020 będzie się działo!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze