Michael i William Dunlop w kampanii przeciw rakowi jąder

Bracia, a zarazem zawodnicy wyścigów Tourist Trophy na wyspie Man - Michael i William Dunlop postanowili poprzeć akcję zbierania funduszy w ramach kampanii walki z rakiem jąder. Sposób, w jaki to zrobili może Was zaskoczyć, ponieważ bracia pokazali się... nago.

Bratankowie mistrza TT Joey’a Dunlopa i zarazem synowie odnoszącego wiele sukcesów, Roberta Dunlopa, rozebrali się niemal do naga, pozostawiając jedynie buty, rękawice oraz kaski – te ostatnie umiejscowione w punktach „strategicznych”.

fot. materiały prasowe

Obu Panom w sesji zdjęciowej towarzyszyła modelka Laura Lacole. Cała akcja została zorganizowana w poparciu dla marszu organizowanego w Belfaście 16 marca, podczas którego zebrani będą apelować do mężczyzn, by wykonywali badania.

„William i Robert rozebrali się niemal całkowicie, pozostawiając jedynie buty, rękawice i hełmy po to, by zainspirować swoich fanów płci męskiej do zaangażowania w prowadzoną kampanię” – powiedziała Laura Lacole – „Kiedy zapytałam ich, czy taka sesja nie jest dla nich problemem, czy może się nie wstydzą, obaj bez wahania odpowiedzieli, że robią to dla dobrego celu” – podsumowała.

Jak widać, roznegliżowane modelki odchodzą w zapomnienie. Niedawno pisałyśmy przecież o Marco Melandrim, który nago promuje wyścigi motocyklowe. Czy rzeczywiście w tym kierunku powinny iść wszelkie kampanie związane zarówno z działalnością charytatywną, jak i reklamową? Niewątpliwie, bracia Dunlop mogą przekonać część damskiej publiczności, jednak czy ta sesja przekona ich fanów do walki z rakiej jąder i robienia badań?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze