Michèle Mouton zapoznała się z trasą Rajdu Polski 2014

Michèle Mouton, menedżer Rajdowych Mistrzostw Świata FIA i przewodnicząca Komsiji Kobiety w Motorsporcie FIA, odwiedziła niedawno Mikołajki i Druskienniki, aby zapoznać się z trasą LOTOS 71. Rajdu Polski.

Michèle Mouton w Mikołajkach

Rajdowa wicemistrzyni świata, triumfatorka czterech rund światowego czempionatu, w towarzystwie Jarosława Noworóla, dyrektora zawodów polskiego klasyka oraz Algisa Poteliunasa, koordynatora rajdu na Litwie przejechała wszystkie odcinki specjalne znajdujące się w harmonogramie siódmej rundy mistrzostw świata zaplanowanej na 26-29 czerwca.

W ciągu trwającej dwa dni inspekcji Michèle Mouton pokonała ponad 350 oesowych kilometrów za kierownicą Nissana Pathfindera poznając walory szutrowych tras zarówno na Mazurach, jak i na Litwie, gdzie rozegrany zostanie piątkowy etap (27.06.2014) LOTOS 71. Rajdu Polski.

Michèle Mouton z uznaniem wypowiadała się o szybkich i płynnych trasach, na których w ostatni weekend czerwca będą rywalizowali najlepsi kierowcy świata. Jej cenne uwagi i wskazówki stały się również podstawą do dokonania niewielkich korekt w harmonogramie rajdu.

Pierwszą część biografii Michèle Mouton przeczytasz tutaj. Jeszcze dziś druga część.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze