Mężczyzna mył samochód paliwem z dystrybutora. Ten błąd mógł doprowadzić do tragedii!

Oglądając to nagranie na które natrafiłyśmy w internecie, nie możemy wyjść ze zdumienia jak to możliwe, aby pomylić stację benzynową z myjnią samochodową. Mycie samochodu paliwem jest zachowaniem skrajnie niebezpiecznym i nieodpowiedzialnym. Sami zobaczcie!

Do potencjalnie bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w Dallas, gdzie na jednej ze stacji benzynowych jeden z kierowców nagrał starszego mężczyznę, który spokojnie polewał opony swojego samochodu paliwem z dystrybutora i polerował karoserię. 

Nie wiadomo, czy mężczyzna użył do „mycia” samochodu oleju napędowego czy może benzyny, ale nie jest to w ogóle ważne. Czy mężczyzna zdawał sobie sprawę z tego, jak ogromne zagrożenie stwarza nie tylko dla siebie, ale i dla całej dzielnicy? Wystarczyłoby zapewne niewielka ilość ognia w pobliżu i tragedia gwarantowana. Z drugiej strony, zastanawiamy się też, czy mężczyzna, który nagrywał całe zdarzenie jakoś zareagował? Czy podszedł do mężczyzny i zwrócił mu uwagę. 

Warto tu od razu zaznaczyć, że nigdy nie powinniśmy być obojętni na to co robią inni kierowcy, bo często niestety ich nieodpowiedzialne zachowania mogą także nas kosztować nawet utratą zdrowia czy życia a w „najlepszym” przypadku uszkodzeniem samochodu. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze