Mercedes stworzył specjalne playlisty „Za kierownicę” i „Jazz na drogę” dla miłośników podroży

Popularna platforma do strumieniowania muzyki TIDAL właśnie udostępniła wszystkie odcinki podkastu Mercedes-Benz Polska pt. „Pół godziny z gwiazdą” a także specjalne playlisty muzyczne na drogę dla kierowców.

„Pół godziny z gwiazdą” to propozycja nie tylko dla miłośników Mercedesów, ale i dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o motoryzacji. W pierwszych odcinkach można wysłuchać m.in. rozmowy ekspertów na temat wyzwań związanych z elektromobilnością, wrażeń słynnego skialpinisty Andrzeja Bargiela z eksploatacji elektrycznego Mercedesa EQC na dystansie 20 000 km, a także poznać kulisy otwarcia AMG Brand Center w Gdańsku – jednego z kilku takich salonów na świecie.

Dodatkową atrakcją dla korzystających z platformy TIDAL są starannie skomponowane listy utworów, przygotowywane m.in. przez dziennikarzy muzycznych. Są wśród nich także dwie wyjątkowe listy sygnowane przez Mercedesa, stworzone specjalnie z myślą o podróżowaniu samochodem.

Pierwsza z nich – „Za kierownicą” (https://tidal.com/browse/playlist/c3c1cf0d-bbdf-4e4d-a07a-009156753843) – to eklektyczna mieszanka utworów mniej lub bardziej bezpośrednio związanych z Mercedesem. Nie zabrakło tu więc zarówno kultowego „Mercedes Benz” Janis Joplin, ballad w stylu lat 80. i 90. – jak choćby „What you see is what you sweat” Arethy Franklin, a także pełnych energii piosenek współczesnych artystów popowych i hip-hopowych.

Druga lista – „Jazz na drogę” (https://tidal.com/browse/playlist/46339f4c-55bf-4dbd-89b7-3e60b9f50cf1) – to propozycja dla amatorów jazzu i wszystkich tych, którzy podczas jazdy samochodem chcą się po prostu odprężyć. Niespieszne, nastrojowe kawałki z rozbudowaną sekcją instrumentalną zachęcają, by wygodnie rozsiąść się w fotelu i zwolnić bieg myśli.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze