Mercedes na ziemi, powietrzu i w wodzie

Marka Mercedes to nie tylko samochody. Niemiecki producent pozwala cieszyć się komfortem zarówno na drodze, wodzie oraz powietrzu.

Mercedes Benz Style, czyli oddział niemieckiego producenta zajmujący się niestandardowymi zamówieniami pochwalił się właśnie nowym filmem, który ukazuje możliwości ekipy ze Stuttgartu. Oprócz Mercedesa Klasy S Cabrio pojawia się tam jacht Arrow460-Granturismo oraz helikopter Airbus H145.

Klip nakręcony w klimacie filmów z Jamesem Bondem ukazuje trzy produkty, które łączy design opracowany przez projektantów Mercedesa w pięknej, śródziemnomorskiej scenerii. Dzięki temu możemy się dowiedzieć, że komfort Mercedesa możemy odczuć nie tylko na drodze, ale także na wodzie i w powietrzu. 

Jacht Arrow460-Granturismo zaprezentowano na początku tego roku. Luksusowa maszyna pomieści na swym pokładzie nawet 10 osób, które będą otoczone materiałami najwyższej jakości, takimi jak drewno eukaliptusowe czy fotele z Alcantary. Łódka jest wyposażona w klimatyzację, system audio, a nawet kostkarkę czy schowek na wino. Jest napędzana dwoma silnikami wysokoprężnymi Yanmar 6LY3-ETP, z których każdy generuje 480 KM. Taki zestaw pozwala na podróżowanie z prędkością 28-30 węzłów. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze