Mercedes-Maybach S650 Cabriolet – oficjalna zapowiedź

Już za kilka dni podczas targów w Los Angeles poznamy jedną z największych gwiazd tej imprezy. Mowa o nowym kabriolecie od Mercedesa i Maybacha, który podniesie poprzeczkę w segmencie luksusowych aut ze składanym dachem.

Oficjalna premiera dopiero pojutrze (16.11), ale niemiecki producent cały czas podgrzewa atmosferę. W sieci pojawiły się już pierwsze fotografie oraz film promocyjny, ale zdradzają niewiele. Na pewno możemy się spodziewać luksusu na najwyższym poziomie i dbałości o szczegóły. 

Niewykluczone, że będzie to jeden z najdroższych kabrioletów produkowanych seryjnie. Można się również spodziewać, że jednym z najszybszych. Pod maską samochodu zagości potężny silnik V12 o mocy w okolicach 630 KM. Ten sam silnik pracuje w Mercedesie S65 AMG Cabriolet, ale niewykluczone, że w Maybachu będzie odrobinę mocniejszy.

Koncern ze Stuttgartu nie zdradza ceny luksusowego kabrioletu, ale wiemy że auto powstanie w nakładzie nie przekraczającym 300. Producent bierze pod uwagę duże zainteresowanie i jeżeli będzie taka potrzeba to zwiększy produkcję.

Już za kilka dni poznamy więcej szczegółów dotyczących modelu Mercedes-Maybach S650 Cabriolet, a tymczasem warto zobaczyć film zapowiadający ten samochód.

https://www.youtube.com/watch?v=Y1xCbOcfGZ0 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze