Mercedes, Fashion Week i… nowy Nico

Co wspólnego ma Formuła1 z modą? Elegancję i doskonałość. W Berlinie zakończył się Mercedes Benz Fashion Week, i to z polskim akcentem... ale przy okazji, popatrzcie, jak zmienił się ostatnio jeden z najlepszych kierowców świata!

Nawet jeżeli projektanci w tunelu aerodynamicznym i projektanci mody mają całkiem inne cele, to można znaleźć jednak pewne podobieństwa, kiedy mówimy o stworzeniu „arcydzieła” i zastosowaniu najlepszych dostępnych materiałów – tak twierdzi w każdym razie Mercedes. Stąd pewnie obecność Nico

Nowy image Nico…
fot. mercedes-gp

Rosberga na berlińskim pokazie mody.

Mercedes-Benz bierze obecnie udział w sponsorowaniu wydarzeń związanych z modą w około 30 krajach na wszystkich 5 kontynentach. Jednym z nich, był w zeszłym tygodniu w Berlinie Fashion Week. Nie wiemy nic na temat obecności najbardziej utytułowanego kierowcy tej marki – Michaela Schumachera, ale razem z Karoliną Kurkovą – ambasadorką marki Mercedes, pojawił się tam jego partner Nico Rosberg. Niemiecki zawodnik podjął się roli kierowcy top modelki i jej fotografa Craiga McDeana. Trzeba przyznać, że od czasu zakończenia sezonu 2010, 25-letni Niemiec zdecydowanie zmienił swój image – Nikt mnie nie rozpoznaje! Idę po czerwonym dywanie i nikt mnie nie zaczepia – stwierdził Rosberg. Nie ma co się dziwić! Zawodnik Mercedes GP obciął włosy i zapuścił brodę. W nowej wersji Nico nabrał także pewności siebie – Zamierzam dojść tam, gdzie znajduje się teraz Vettel.

Wygląda zdecydowanie bardziej męsko. Same zobaczcie! Co sądzicie o nowym Nico? 

Podczas trzech dni, w Berlinie, najnowsze kolekcje na jesień – zimę 2011/2012 zaprezentowało 45 projektantów. Nie zabrakło także polskiego akcentu. Nico Rosberg razem z Karoliną Kurkovą obejrzeli między innymi pokaz kolekcji Dawida Tomaszewskiego.

Nico był po raz pierwszy gościem Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie. – Miło było być tutaj gościem i móc zobaczyć jak wygląda wewnątrz świat mody. To kompletnie inny świat! To ciekawe zobaczyć, co taka top modelka, jak Karolina Kurnikova musi robić, aby być na szczycie. Oprócz silnej osobowości, potrzebna jest wielka umiejętność zachowania się przed kamerami. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze