Mercedes-Benz Vans pokazuje nowego Sprintera

W Atlancie, podczas pierwszych i od razu największych w Ameryce Północnej targów pojazdów użytkowych pokazano pierwsze szczegóły dotyczące nowego Sprintera, który w 2018 będzie jednym z najciekawszych debiutantów segmentu dużych vanów.

Targi NACV to idealne miejsce na ujawnienie pierwszych szczegółów na temat nowego Sprintera. Stany Zjednoczone są jednym z najszybciej rozwijających się rynków aut użytkowych i drugim co do wielkości, po Niemczech, rynkiem sprzedaży dużych vanów na świecie. Budowana fabryka nowego Sprintera w North Charleston w przyszłości będzie mogła zaspokoić popyt klientów w Ameryce Północnej. Mercedes-Benz Vans, jako jedyny producent w segmencie dużych samochodów dostawczych, będzie kontynuował produkcję kolejnej generacji Sprintera w swoich niemieckich fabrykach w Dusseldorfie i Ludwigsfelde.

Sprinter zadebiutował na rynku w 1995 r. i z wynikiem ponad 3,3 mln egzemplarzy sprzedanych w ponad 130 krajach świata jest jednym z najchętniej wybieranych aut użytkowych wszech czasów i oczywiście bestsellerem w palecie Mercedes-Benz Vans.

Nowa generacja samochodu dostawczego ma wyróżniać się wyposażeniem. Na pokładzie znajdą się nowe systemy wspomagające i usługi łącznościowe oraz nowa telematyka związana z efektywnością kosztową pojazdu oraz zarządzaniu flotą. Dzięki znacznie poszerzonej gamie wariantów, Sprinter będzie mógł być precyzyjniej dopasowany do indywidualnych wymagań branżowych. 

Europejska rynkowa premiera modelu odbędzie się w pierwszej połowie 2018 r. Kolejne szczegóły na temat nowego Sprintera zostanąujawnione w najbliższych miesiącach. 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze