Mercedes AMG dla najmłodszych

Mercedes wie jak dotrzeć do dzieci i co znaczy dobra zabawa. Dlatego z myślą o najmłodszych koncern stworzył  elektryczny samochodzik, który jest wzorowany na rzeczywistej wersji modelu wojskowego Mercedesa G55 AMG. Drodzy rodzice idzie wiosna, czas na zakupy.

Trudno dziś o dobra zabawkę dla swojego dziecka. Każde z nich marzy o cudownej zabawce, która z każdym razem będzie go interesować. Choć to zabawka i stworzony jest wyłącznie dla dzieci, nie jeden dorosły chciał by w nim poszaleć. Samochodzik jest niezwykle bezpieczny dla małych kierowców. Dzięki zabezpieczeniom, o których pomyślała firma, rodzicie nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo sowich pociech. 

fot. Mercedes
fot. Mercedes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zabawka wyposażona jest w 12-woltowy akumulator, dzięki któremu, samochód może osiągnąć prędkość 8 km/h. Kiedy dziecko wciśnie do końca pedał gazu, włącza się blokada rodzicielska, która ogranicza prędkość do 3.2 km/h. Kiedy dziecko puści pedał – samochód automatycznie się zatrzyma. 

Ma duże, stabilne koła wykonane z materiału sztucznego z chromowanymi gwintami co daje mu dodatkowa stabilność. Zważając na to, że samochodzik to zabawka, trzeba liczyć się z tym, że dziecko będzie mogło nim jeździć raczej po gładkiej nawierzchniach. We wnętrzu auta, jest wiele przycisków, które po naciśnięciu wygrywają rożne melodie i dostarczają dziecku dodatkowych atrakcji. Jest także radio i wejście do podłączenia iPoda oraz uchwyt na kubek. 

fot. Mercedes
fot. Mercedes

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mercedes wyposażony jest w prawdziwe lusterka, dekoracyjne reflektory oraz wycieraczki. Na przodzie samochodu znajduje się charakterystyczne dla Mercedesa – logo. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat. Może przewozić do 130 kg. 

Koszt Mercedesa G55 AMG to 1500 zł.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze