McLaren RM50-03 – zegarek w cenie supersamochodu

Pod tą nazwą skrywa się produkt, który kosztuje milion dolarów. Nie jest to jednak samochód lecz ultraluksusowy zegarek.

Brytyjska stajnia przez ostatnie trzy dekady współpracowała z firmą Tag Heuer. Po zakończeniu kooperacji szybko znalazł się kolejny partner, który zaprojektował wyjątkowy zegarek dla specjalnych klientów. 

Richard Mille jest nowym producentem zegarków sygnowanych logo McLarena. Jego najnowsze dzieło to RM 50-03 Tourbillon Split Seconds Chronograph Ultralight McLaren F1, którego możemy zobaczyć na zdjęciach. Ten wyjątkowy zegarek jest wykonany z karbonu, tytanu i grafenu, dzięki czemu jego masa wynosi zaledwie 40 g.

Przy pracach nad tym projektem Richard Mille współpracował z McLaren’s Applied Technologies i National Graphene Institute. Firma wyprodukuje tylko 75 egzemplarzy, a za każdy trzeba będzie zapłacić okrągły 1 mln dolarów. Na pocieszenie dodamy, że do zegarka będzie dołączany model najnowszego bolidu McLaren-Honda MP4-32, którym Fernando Alonso i Stoffel Vandoorne wystartują w tym sezonie Formuły 1.

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze