MBUX Hyperscreen – cyfrowy „kręgosłup” Mercedesa EQ. Kiedy zadebiutuje?

Czy dzięki AI MBUX Hyperscreen wywinduje obsługę funkcji pojazdu oraz wyświetlanie treści z zakresu informacji, rozrywki i komfortu na zupełnie nowy poziom?

Duży, zakrzywiony ekran nadaje wnętrzu wyjątkową estetykę i rozciąga się na całej jego szerokości, przed kierowcą i pasażerem z przodu – sprawiając, że cyfrowe wrażenia są dla nich zarówno intuicyjne, jak i emocjonujące. MBUX (Mercedes-Benz User Experience) Hyperscreen, który po raz pierwszy będzie opcjonalnie dostępny w całkowicie elektrycznej luksusowej limuzynie EQS, reprezentuje „inteligencję emocjonalną” całego samochodu i ma duże zdolności uczenia się. Globalna premiera MBUX Hyperscreen nastąpi w czwartek 7 stycznia 2021 roku o godzinie 14:00. 

MBUX Hyperscreen i jego liczne aspekty wspólnie zaprezentują Ola Källenius, Prezes Zarządów Daimler AG i Mercedes-Benz AG, Vera Schmidt, szefowa działu Advanced Digital Design (z ang. zaawansowany cyfrowy design) Mercedes-Benz, oraz Sajjad Khan, dyrektor technologiczny i Członek Zarządu Mercedes-Benz AG. Od obsługi funkcji poprzez design aż po szczegóły techniczne – widzowie będą mogli dowiedzieć się interesujących informacji na temat systemu, zapoznać się z jego unikalnymi cechami i prześledzić proces rozwoju.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze