Mazda Experience Days. Krzysztof Hołowczyc testuje Nową Mazdę CX-30!

Już w ten weekend Mazda Motor Poland zaprasza na wyjątkowe, motoryzacyjne wydarzenie – Mazda Experience Days. We wszystkich salonach marki ostatni weekend września upłynie pod znakiem prezentacji i testów Nowej Mazdy CX-30, pierwszego SUV-a nowej generacji.

Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg dodatkowych atrakcji. Wśród nich będzie konkurs prowadzony przez jednego z najbardziej utytułowanych polskich kierowców rajdowych, Krzysztofa Hołowczyca, który wcieli się w rolę specjalnie stworzonego bota. Informacje przekazane przez wirtualnego „Hołka” pozwolą każdemu odwiedzającemu salon Mazdy wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest tydzień z nową Mazdą CX-30, weekend w luksusowym SPA oraz specjalna jazda próbna w towarzystwie rajdowego mistrza.

Uczestnicy Mazda Experience Days będą też pierwszymi widzami premierowej serii krótkich materiałów filmowych, w których Krzysztof Hołowczyc testuje Nową Mazdę CX-30 oraz odpowiada na pytania zadane przez fanów na profilu Mazdy na Facebooku. Ponadto wszyscy odwiedzający salony Mazdy w ten weekend będą mogli podjąć wyzwanie rzucone przez „Hołka” i w czasie jazd próbnych pobić rekordowy dystans, jaki nasz mistrz pokonał podczas swojego najdłuższego rajdu w karierze.

Mazda Experience Days odbywają się w dniach 27-29 września 2019 r. we wszystkich salonach Mazdy i są okazją do poznania całej gamy samochodów japońskiego producenta. Każdy, kto zamówi w ten weekend dowolny model Mazdy, otrzyma przy jego odbiorze niespodziankę.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze