Maty grzewcze na fotelach idealne na mrozy

Mrozy jeszcze nie odpuściły, dają się we znaki nie tylko nam ale i naszym samochodom. Jeżeli jednak już zadbaliśmy o „elektryczne serce" naszych aut, należy też zadbać o nasz własny komfort podczas jazdy.

Mata grzewcza
fot. producet

Jeśli nasze auto nie dysponuje podgrzewanymi siedzeniami, które jako kobiety szczególnie doceniamy, być może warto zainteresować się kupnem n nasz fotel w aucie specjalnej maty grzejącej. Jest to idealny produkt na mroźne dni – przyjemnie grzeje plecy, uda i pośladki.

Maty zrobione są z miękkiej pianki obleczonej w przeciwpoślizgowy materiał, zazwyczaj są specjalnie wyprofilowane, tak aby pasowały idealnie do fotela i nie uwierały kierowcy. Dodatkowo posiadają regulację mocy grzania – temperaturę możemy dopasować do naszych potrzeb.

Przyjemne ciepło to nie wszystkie zalety maty – nie od wczoraj wiadomo, że ciepło korzystnie wpływa na plecy, łagodzi bóle kręgosłupa i rozgrzewa mięśnie.

Tego typu maty są banalne w obsłudze i nie muszą kosztować wiele (można je kupić nawet od 25 złotych). Zazwyczaj takie produkty mają stabilne mocowania (pasy mocujące na fotele), a zasilane są z gniazda zapalniczki.

Należy zwracać uwagę na tanie maty z dodatkowymi silniczkami masującymi. Nie raz spotkałyśmy się z opinią, że po dłuższym czasie jazdy silniczki zaczynają być mocno odczuwalne i uwierają kierowcę.

Uwaga Panowie – długotrwałe używanie maty grzejącej, może negatywnie wpłynąć na Waszą płodność.

 

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

gdzie kupić matę tylko pod siedzenie

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze