Matt Damon i Liam Nesson w filmie o TT

Matt Damon i Liam Nesson w filmie o TT

23 listopada 2016
W czerwcu przyszłego roku ruszą zdjęcia do produkcji filmowej poświęconej wyścigom na wyspie Man. Znamy już pierwszych aktorów, którzy zagrają główne role.
Loading module...

Matta Damona i Liama Nessona przedstawiać nie trzeba. Tych dwóch przystojniaków wystąpi w filmie, którego twórcą jest Ben Younger. Reżyser jest twórcą wielu hitów, takich jak m.in. „Boiler Room”.

Pomysł na film jest dość prosty. Podstarzały motocyklista postanowił przerwać spokojną emeryturę i zamienić wygodną kanapę na twarde siedzisko w motocyklu. Główną rolę w produkcji zagra Matt Damon, który z jednośladami miał już sporo do czynienia w swojej filmowej karierze. W filmach o Jasonie Bournie bardzo często podejmował motocykl jako narzędzie do ucieczki. Jego dublerem będzie Cameron Donald. Drugim gwiazdorem w filmie będzie Liam Nesson, ale jego rola nie jest jeszcze znana. 

Zdjęcia na Wyspie Man rozpoczną się w czerwcu przyszłego roku, naturalnie podczas wyścigu Tourist Trophy. Zagraniczne źródła donoszą, że głównym motocyklem w produkcji będzie Honda CBR1000RR Fireblade. 

Data premiery „Isle of Man” nie jest jeszcze znana.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!