Matt Damon i Liam Nesson w filmie o TT

W czerwcu przyszłego roku ruszą zdjęcia do produkcji filmowej poświęconej wyścigom na wyspie Man. Znamy już pierwszych aktorów, którzy zagrają główne role.

Matta Damona i Liama Nessona przedstawiać nie trzeba. Tych dwóch przystojniaków wystąpi w filmie, którego twórcą jest Ben Younger. Reżyser jest twórcą wielu hitów, takich jak m.in. „Boiler Room”.

Pomysł na film jest dość prosty. Podstarzały motocyklista postanowił przerwać spokojną emeryturę i zamienić wygodną kanapę na twarde siedzisko w motocyklu. Główną rolę w produkcji zagra Matt Damon, który z jednośladami miał już sporo do czynienia w swojej filmowej karierze. W filmach o Jasonie Bournie bardzo często podejmował motocykl jako narzędzie do ucieczki. Jego dublerem będzie Cameron Donald. Drugim gwiazdorem w filmie będzie Liam Nesson, ale jego rola nie jest jeszcze znana. 

Zdjęcia na Wyspie Man rozpoczną się w czerwcu przyszłego roku, naturalnie podczas wyścigu Tourist Trophy. Zagraniczne źródła donoszą, że głównym motocyklem w produkcji będzie Honda CBR1000RR Fireblade. 

Data premiery „Isle of Man” nie jest jeszcze znana.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze