Mata do garażu pod samochód – sposób na zimowy brud

Garaż to przywilej dla samochodu i właściciela. By jednemu i drugiemu było w nim jeszcze wygodniej i milej, na rynku pojawiła się mata garażowa, którą łatwo się czyści. Teraz prace wokół Twojego autka mogą być całkiem przyjemne.

fot. amazon.com

Garaż to miejsce, w którym poza naszym samochodem zwykle znajduje się tysiąc innych rzeczy – duża ich część na podłodze. Artystycznemu nieładowi towarzyszy często charakterystyczna dla tego miejsca wilgoć. Gdy chcemy zrobić coś przy naszym samochodzie, musimy więc najpierw poświęcić sporo czasu na sprzątanie. By tego uniknąć może pora zainwestować w specjalną matę garażową Clean Park Garage Floor Mat.

Kosztuje ok. 550 złotych. Jest wykonana ze specjalnego materiału, który zgodnie z zapewnieniami producenta jest w stanie wchłonąć wiele litrów płynów – olejów, czy pozostałości ze spływających z naszego samochodu deszczu i śniegu. Mata jest łatwa do wyczyszczenia – można ją odkurzyć, umyć i wycisnąć. Wytrzyma masę każdego samochodu osobowego.

Jak poskromić bałagan w aucieczytaj tu.

Instalacja gadżetu trwa dosłownie kilka sekund, a możliwość wyboru jednego z 6 rozmiarów, umożliwia dopasowanie maty do naszego garażu i gabarytów naszego pojazdu.

Czy inwestowanie sporych kwot w wyposażenie garażu się przyjmie? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie trochę poczekać. Na razie matę można obejrzeć i ewentualnie zamówić klikając tutaj.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

a gdzie taką mate można w PL zakupić, bo jakoś nie widzę…

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze