Masz wypadek w kasku Schuberth? Nowy kupisz za 1/3 ceny

Schuberth rozpoczął bezpłatny Mobility program. W razie wypadku można zakupić nowy kask tej marki płacąc 1/3 ceny. Należy spełnić jednak kilka warunków.

fot. Schuberth
fot. Motocaina.pl

Niemiecka firma produkująca kaski (rekomendowane np. przez BMW) uruchomiła w Polsce od 1 stycznia 2012 roku bezpłatny probram, dedykowany użytkownikom kasków C3, J1, SR1 oraz S2. Jeśli podczas wypadku kask zostanie uszkodzony, jego właściciel ma możliwość zakupu takiego samego modelu za 1/3 sugerowanej ceny.

Po wypadku motocyklowym kask nie daje już bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie. Nawet jeśli nie ma na nim widocznych uszkodzeń to zgodnie z zaleceniem producenta nie powinien być dalej używany.

Motocyklowa moda dla pańkliknij tutaj

Jak to działa?
Program jest  jest bezpłatny i obowiązuje przez 3 lata od daty zakupu kasku w autoryzowanej sieci sprzedaży Schuberth w Polsce (pytaj o certyfikat; listę autoryzowanych dealerów Schuberth w Polsce można sprawdzić na stronie producenta www.schuberth.com).

Żeby skorzystać z programu należy zarejestrować online swój kask na stronie www.schuberth.com/registration. Koniecznie należy zachować dane dostępu do swojego osobistego konta, formularz rejestracji oraz dowód zakupu kasku. W razie uszkodzenia kasku podczas wypadku, konieczne jest, aby wypadek został zarejestrowany przez Policję, a motocyklista powinien otrzymać oficjalne pismo o tym zdarzeniu, które wymagane jest podczas wymiany kasku. Następnie trzeba skontaktować się z dealerem, u którego dokonano zakupu, pokazać uszkodzony kask, dowód zakupu, dowód osobisty, formularz rejestracji online jak i oficjalne pismo z Policji. Jeśli wszystko jest w porządku, można kupić ten sam model kasku za 1/3 ceny (w oparciu o oficjalny cennik z roku, w którym miał miejsce wypadek).

O przedsezonowych zakupach motocyklistki i kasku dla kobiet Schubert C3W pisałyśmy wcześniej tu.

Nowinki marki Shuberth możesz śledzić już na Facebooku

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze