Masz „duże dziecko”? Mamy dla Niego samochód!

Jeżeli masz w domu dwójkę dzieci, z czego to jedno jest trochę starsze, to właśnie w Wielkiej Brytanii trafił na aukcję pojazd, który z pewnością spełni jego oczekiwania.

Dwa lata temu dwóch brytyjskich mechaników postanowiło stworzyć replikę zabawkowego samochodu, ale tym razem w pełnym rozmiarze. Poświecili na ten cel Daewoo Matiz z 2000 roku oraz kilka miesięcy pracy. Efekt przerósł wszelkie oczekiwania.

Replika Little Tikes Cozy Coupe została dopuszczona do ruchu, a więc posiada światła, poduszki powietrzne i rozpędzi się do prędkości ponad 100 km/h. Twórcy wykorzystywali pojazd do różnych akcji charytatywnych, tak więc jego przebieg wynosi teraz kilka tysięcy mil.

Panowie chcą sprzedać ten rzucający się w oczy samochód za 21,5 tys. funtów szterlingów. Cena może się wydawać wysoka, ale podkreślają, że rzeczoznawca wycenił go na kwotę o jedną trzecią wyższą.

Auto jest w bardzo dobrym stanie, posiada ślady użytkowania. Jego dotychczasowi właściciele prowadzą warsztat zajmujący się restaurowaniem starych samochodów oraz przygotowywaniem show-carów dla Formuły 1, tak więc znają się na rzeczy.

Zobaczcie, jak prezentuje się zabawkowy pojazd dla dorosłych:

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze