Master Truck Show. Klasa X, Sprinter, nowy Actros i SmartTruck!

Master Truck Show. Klasa X, Sprinter, nowy Actros i SmartTruck!

16 lipca 2019
12
Jak co roku, na terenie Autodromu w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem będzie można zobaczyć zarówno najbardziej imponujące zabiegi tuningujące, ale także najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii samochodów ciężarowych. Do tego sporo hałasu i ogromna dawka emocji.
Loading module...

Zbliżające się święto wagi ciężkiej ma już 15-letnią tradycję - tysiące uczestników, nowych znajomości oraz za każdym razem niezwykle ekscytujące prezentacje najpiękniejszych, najgłośniejszych i najdziwniejszych przedstawicieli transportu dalekobieżnego. Na przestrzeni 15. edycji Master Truck Show nastąpiło wiele branżowych zmian, jednak największe wrażenie robi niesamowity krok w technologii oferującej jeszcze bardziej ekonomiczne, niezawodne i komfortowe ciężarówki. 

Do ostatnich nowości należy z pewnością najświeższa odsłona flagowego modelu Mercedes-Benz Trucks. Ponad 60 pionierskich innowacji, których celem jest wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie koszty eksploatacji oraz zapewnienie jak najlepszego komfortu pracy dla kierowcy – tak zapowiada się Nowy Actros – najbardziej zaawansowana technologicznie ciężarówka Mercedesa. 

Podczas Master Truck Show 2019 zaplanowana jest premierowa odsłona nowego samochodu pokazowego Mercedes-Benz Trucks Polska. Tegoroczne wcielenie nosi nazwę SmartTruck, która nawiązuje do innowacyjnych rozwiązań Nowego Actrosa. Autorem tego dzieła jest artysta Tomasz Łęczyński.Do prezentowanych samochodów, oprócz aż 3 egzemplarzy Nowego Actrosa, dołączą Sprinter oraz Klasa X. 

15. Master truck Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco - organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestników naprawdę wiele atrakcji. Wśród propozycji, których nie powinno się ominąć będąc na zlocie, należą m.in. bardzo efektowne konkursy sprawnościowe. W sobotę, 20 lipca, wszyscy zainteresowani kierowcy będą mieli możliwość wykonania na miejscu badań ogólnokondycyjnych w mobilnym laboratorium Fundacji Truckers Life. Jest to pierwsza odsłona kampanii “weź swój organizm na warsztat”. W nawiązaniu do tego hasła, tuż obok, znajdziemy punkt barberski, gdzie kierowcy chętni do zmiany czy odświeżenia wizerunku będą mogli także zadbać o stylizację swojej brody lub wąsów.

A może będzie chęć na partyjkę gry planszowej w rozmiarze XXL lub tatuaż?

Przypominamy: 19-21 lipca 2019r., Polska Nowa Wieś - gmina Komprachcice - 10 km od Opola.

  Komentarze

  InvestMAN
  04 sierpnia 2019 01:48
  Da mi ktoś znać jak to wejdzie na rynek? Trzeba będzie jechać do konkretnych salonów w kraju, czy będą we wszystkich? Zależy mi przede wszystkim na Siedlcach bo mam tam 15 min drogi samochodem
  lako > InvestMAN
  04 sierpnia 2019 13:48
  Zawsze możesz zadzwonić i spytac chłopaków. Ja wiem, że w Będzienie ma ponoc Actros nowy być.
  Oerlikon > lako
  01 września 2019 21:35
  A wiadomo kiedy to będzie udostępnione? Będzin jest mi bardzo po drodze, ale bym musiał zaplanować to na najbliższe 2 miesiądze, bo kontrakty nowe wskakują w mojej firmie..
  Nurowski > Oerlikon
  15 września 2019 05:03
  Parę firm już zamówiło po 20 po 10, pewnie wcześniej było rozeznanie w salonie, słyszałem od swojego szefa, że niedługo jedzie do Siedlec koło Warszawy uzgadniać umowę.
  daw
  07 sierpnia 2019 23:25
  czy w serwisach takich jak w siedlcach czy Emilianowie jest możliwa jazda próbna actrosem?
  repo > daw
  22 września 2019 14:23
  Gdzieś czytałem, że się da przejechać, ale chyba najlepiej będzie zadzwonić, napisać maila, albo przejechać się i pogadać bezposrednio - wtedy najwiecej mozna sie dowiedziec
  repfla > daw
  27 listopada 2019 00:10
  W Siedlcach da radę. Mnie pozwolili ale to może dlatego że planuje w takie wyposażyć swoją cała flotę. Generalnie mega sympatyczni ludzie tam pracują także śmiało pytaj :)
  pumpking
  02 września 2019 18:38
  W Będzinie będą, pytałem się przy ostatnim serwisowaniu. Chcę mieć jak najnowocześniejsze jednostki w firmie, bo inwestuję w najnowsze technologie w biznesie :>
  Jaro > pumpking
  17 listopada 2019 13:33
  jedziem tam panowie :D
  kiran > pumpking
  29 grudnia 2019 17:15
  zazdraszczxam, serio, to jest wypasiona furka :)))
  tik > kiran
  06 stycznia 2020 17:25
  noooo pomarzyć tylko moge póki co.
  ajkon > tik
  28 stycznia 2020 21:20
  U mnie w firmie przewozowej w sumie mala bo jest nas 8 szef teraz od tego roku dopina umowe i beda actrosiki :)) juz nie moge sie doczekac pierwszej jazdy