Maserati otwiera ekskluzywny butik

Włoski producent sportowych samochodów otworzył właśnie obiekt o nazwie Casa Maserati, w którym będzie można poczuć niezwykły klimat marki.

Od bogatego portfolio wyścigowego, aż po produkty haute couture produkowane na specjalne zamówienie – tak można pokrótce przedstawić markę Maserati, która skupia się nie tylko na dostarczaniu coraz lepszych osiągów w swoich autach, ale także na ich wyglądzie oraz wielu dodatkach lifestylowych.

Producent nietuzinkowych modeli rozpoczynał swoją karierę w połowie XX wieku jako producent ręcznie składanych modeli. Firma obecnie zamierza kontunuować wspaniałą historię dzięki nowemu obiektowi zlokalizowanemu na Piazza San Fedele w Mediolanie. Powstał tam właśnie ekskluzywny lounge bar połączony ze sklepem, gdzie będzie można nabyć wyjątkowe produkty z logo Maserati oraz zrelaksować się w miłej atmosferze. Lokalizacja obiektu nie jest przypadkowa, bo znajdują się tam inni przedstawiciele ekskluzywnych, włoskich marek. 

W luksusowym saloniku, oprócz produktów Maserati, pojawią się także rzeczy marek takich jak Poltrona Frau, Venini, Frigerio, Unopiù, Caffitaly oraz Montante.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze