Maserati kontra Audi – galeria

Producenci samochodów marki Audi oraz Maserati tym razem postanowili zawalczyć o klientów, którzy lubią jazdę na rowerze. Oceńcie sami kto wygrał w tej bitwie.

Unikalne szczegóły i ekskluzywny projekt to zalety  limitowanej edycji rowerów wykonanych przez słynną firmę Montante Cicli dla Maserati. Nowy model roweru odziedziczył nazwę po słynnym aucie wyścigowym 8CTF Maserati za kierownicą, którego 70 lat temu Wilbur Shaw zwyciężył w wyścigu Indianapolis 500. Sycyliska firma słynnąca, z produkcji znakomitej jakości rowerów, podjęła współpracę z Maserati w celu dostarczenia produktu, który łączy w sobie doskonałość i włoski styl.

Montante Maserati 8CTF wyprodukowany został w limitowanej ilości zaledwie 200 sztuk indywidualnie numerowanych. Rower można zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego Maserati: www.maseratistore.com w cenie 3600 euro plus koszty wysyłki.

fot. Montante Cicli

Audi natomiast połączyło swoje siły z firmą Renovo, tworząc kolekcję „Duo” dla uświetnienia trzydziestej rocznicy wprowadzenia napędu „quattro”. Trzy modele rowerów z drewnianą ramą: City, Sport i Road dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: Espresso Red (drewno Wenge, Padauk, Sapele) i Serrano Red (drewno Padauk, Wenge i Klon czerwony) oraz trzech rozmiarach ramy (S, M, L). Rowery mają charakteryzać się lekkością, wytrzymałością i sprężystością dającą niezwykłą przyjemność z jazdy. Drewniane ramy rowerów Renovo to nie tylko wyjątkowy styl i niepowtarzalność, ale także jak zapewniają producenci wytrzymałość równa ramom z carbonu. Ceny rowerów wynoszą odpowiednio 6530, 7350 i 7460 dolarów amerykańskich.

fot. Audi

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze