Mark Webber otwarcie o swoim związku z Ann Neal

Mówią, że za każdym wielkim człowiekiem stoi kobieta. Tak samo jest w przypadku Marka Webbera, którego od początku kariery w motorsporcie wpiera jego wieloletnia partnerka Ann Neal.

 

37-letni Australijczyk od wielu lat podkreśla, że gdyby nie 50-letnia Brytyjka, nie wie, czy nadal byłby tu gdzie jest. Para poznała się w 1995 roku, gdy Ann była koordynatorem australijskich mistrzostw Formuły Ford. Mimo 13-letniej różnicy wieku Mark i Ann są ze sobą do dziś; razem dzielą nie tylko miłość do siebie, ale również do sportów motorowych. Partnerka Marka od lat przekonuje, że to dzięki ich miłości oboje mocno stąpają po ziemi i trzeźwo patrzą w przyszłość.

 

W 1996 roku para zdecydowała się na przenosiny do Wielkiej Brytanii, gdzie spędzają razem wolne chwile. Ann jest również menadżerem byłego kierowcy Red Bulla. W wywiadzie dla „Daily Telegraph” Australijczyk otwarcie wyznał, że jego ponad 20-letni związek ze starszą kobietą ma się dobrze i z każdym dniem ich uczucie rośnie w siłę.

– Jesteśmy ze sobą od 20 lat i nadal jesteśmy silni. Nie chcesz otaczać się ludźmi, którzy będą mówić Ci co pięć minut jak niesamowity jesteś. To cecha ludzi, którzy chcą być przy tobie tylko w dobrych chwilach, ale świat nie jest usłany tylko różami i kawiorem. Złe czasy pozwalają poznać się wzajemnie i ona (Ann) pokazała, że jest przy mnie nawet w złych chwilach. Nauczyliśmy się dzięki temu sporo na swój temat – powiedział Mark Webber.

Jak dokładnie wyglądała historia Marka i Ann? Dokładnie opowiedział o tym w sezonie 2008.

– Ann zaczęła pracować dla mnie i mojego taty szukając sponsorów, abym mógł startować. Oczywiście polubiłem ją i to bardzo – skomentował z uśmiechem początki związku.

Klucz do „sukcesu” miłości stanowi zaufanie. Brytyjka zapytana o to, czy nie martwi się faktem, że Mark – który wówczas zaczynał w F1 – nie odejdzie dla kogoś młodszego odparła, że może to naiwne, ale nie przejmuje się tym.

– Jeżeli Mark chce spędzić noc ze swoimi inżynierami, zrobi to. Ufam mu, może to naiwne. Wiem jak wymagający jest Mark i to akceptuję. Wiem, że jestem starsza, akceptuję to. Młodsza kobieta pewnie by się tym przejmowała, ale ja to akceptuję – powiedziała ze spokojem kobieta.

Kariera Marka Webbera zakończyła się wraz z końcem sezonu 2013. W tym roku Australijczyk wystąpi za sterami Porsche w serii wyścigowej WEC.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze