Maria Sharapova i Porsche Panamera GTS

Światowej sławy tenisistka od kwietnia 2013 roku jest oficjalną ambasadorką marki Porsche. Producent niedawno zdecydował się na specjalne "uhonorowanie" gwiazdy i podarował jej… zindywidualizowany egzemplarz modelu Panamera GTS.

Kiedyś brytyjski Land Rover, teraz niemieckie Porsche. I trzyletni kontrakt na bycie ambasadorką marki. Takie zmiany dokonały się w zeszłym roku w życiu Marii Sharapovej. Dziś możemy obiektywnie stwierdzić, że wyszły jej na dobre. A wszystko za sprawą pewnej personalizacji…

Maria Sharapova w Panamera GTS Maria Sharapova
fot. Porsche

Firma z siedzibą w Stuttgart-Zuffenhausen zdecydowała się bowiem na stworzenie modelu auta, który będzie dokładnie odpowiadał wizji tenisistki. Gwiazda sportu, projektująca już wcześniej odzież, dobra luksusowe, czy nawet cukierki, otrzymała możliwość wykreowania samochodu według swojej koncepcji. I stało się – jedną z ważniejszych, poza sportowymi – imprez w ramach Sochi 2014 była właśnie prezentacja modelu „Panamera GTS Maria Sharapova”.

Dla Marii zapewne było to nie lada wydarzenie.  Zastanówmy się któż z nas nie chciałby otrzymać takiego prezentu?

Maria Sharapova w Panamera GTS Maria Sharapova
fot. Porsche

Na życzenie sportsmenki nadwozie otrzymało kilka specjalnych dodatków: czarne wnętrza reflektorów, przyciemnione wnętrza tylnych lamp, czarne końcówki układu wydechowego, czy 20-calowe obręcze aluminiowe pokryte czarnym lakierem – pięknie kontrastujące z białym lakierem auta.  Podobna tonacja tyczy się wnętrza GTS, w którym, oprócz skórzanych, luksusowych wykończeń i loga firmy Porsche, znalazły się także oznaczenia, do kogo auto należy.

Sportowa limuzyna w liczbach to: wolnossący silnik V8 (o pojemności 4,8 litra), moc 430 KM, przyspieszenie do setki w 4,4 sekundy, maksymalna prędkość 288 km/h, napęd na 4 koła, siedmiostopniowa, dwusprzęgłowa  automatyczna skrzynia biegów.

Sama gwiazda podsumowała całość projektu jako idealne połączenie świata projektowania z personalizacją auta. Trudno się z nią nie zgodzić.

Maria Sharapova w Panamera GTS Maria Sharapova
fot. Porsche

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze