Marco Melandri zachęca nago do oglądania wyścigów

Nagie modelki w świecie motoryzacji już dawno przestały być dla większości zaskoczeniem. A co powiecie na nagość mężczyzn? Mediaset, nadawca medialny MotoGP i WSBK we Włoszech właśnie w ten nietypowy sposób promuje wyścigi.

„Nie byle jaki” – tak można powiedzieć o modelu, który występuje w reklamie. Jest nim sam Marco Melandri, niemal całkowicie nagi, jedynie z kaskiem firmy Nolan w okolicach genitaliów. Kampania promocyjna to nie tylko film z zawodnikiem BMW, ale także szereg innych kompilacji, a także krótki filmik z udziałem Maxa Biaggiego, którzy będzie komentował wyścigi Superbike. 

fot. materiały prasowe

Zarówno rozgrywki królewskiej klasy, jak i Superbike będą transmitowane na dwóch kanałach – Italia 1 oraz Italia 2. Italia 1 oczekuje ogromnego wzrostu zainteresowania emitowanymi wyścigami zwłaszcza wśród płci pięknej. Czy akcja odniesie oczekiwane rezultaty?

 

Tutaj zobaczycie film z Marco Melandrim

Najnowsze

Sprzedam kurtkę na motocykl Lucky Strike

Sprzedam kurtkę na motocykl Lucky Strike, nie używana.

Kurtka Lucky Strike, rozmiar: męska M. Kupiona w Londynie. Długość: 65 cm, szerokość w barkach 50 cm.

Nowa, nigdy nie noszona. Ochraniacze w łokciach i na plecach.

Cena 350 złotych.

Więcej info na mail: freeandzia@wp.pl

Nr kontaktowy: 793 217 077

Najnowsze

Kobiety wiedzą, jak kupować auto

Kiedy mowa o kupnie samochodu, mężczyźni powinni uczyć się od kobiet. Czasami bowiem fałszywie pojmowane ego prowadzi ich na manowce.

Zgodnie z niedawno przeprowadzonymi badaniami, mężczyźni mają tendencję do opierania się na tym, co sądzą, że wiedzą i na tym, co w ich własnej opinii wiedzieć powinni, ponieważ tego się od nich oczekuje. Kobiety nie mają takich problemów. Zadają wszelkie pytania, jakie się im nasuną, i to nawet wówczas, gdy mają poczucie, że znają odpowiedź.

Kobiety mają również przewagę nad mężczyznami w kwestiach emocjonalnych. Perspektywa kupna samochodu dostarcza panom adrenalinowego kopa, przez co dają się porwać entuzjazmowi. Panie są jednak bardziej pragmatyczne i poprzedzają decyzję o zakupie auta starannym researchem.

fot. materiały prasowe

Przedstawiciele obu płci różnią się też w oczekiwaniach względem samochodu. Zgodnie z analizą LeaseTrader.com, 95% kobiet stawia na pierwszym miejscu kwestie bezpieczeństwa, a w przypadku kupna samochodu używanego – historię ewentualnych wypadków. Mężczyźni natomiast koncentrują się na właściwościach jezdnych (83%) i właściwościach silnika (75%), na trzecim miejscu stawiając wygląd (74%). Estetyka auta ma wiodące znaczenie tylko dla 46% kobiet. Pragmatyczność pań ujawnia się jeszcze w innym aspekcie – 67% z nich zleca przegląd techniczny auta przed zakupem (dla porównania, to samo robi 55% mężczyzn).

Jeszcze do niedawna wiele kobiet skarżyło się na to, że są ignorowane bądź zawstydzane przez sprzedawców, donosi portal Women-Drivers.com. To się jednak znacząco zmieniło wraz z ekspansją internetu. Kobiety są obecnie bardzo świadomymi i wyedukowanymi klientami. Poświęcają dużo czasu na kompletowanie wiedzy przez zakupem samochodu i nie obawiają się wymagać maksimum uwagi.

 

Źródło: Market Watch

Najnowsze

Film: Robbie Maddison wyżej od samolotów

Robbie Madison to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Stunter słynie z niezwykłych pokazów akrobatyki motocyklowej, które zapierają widzom dech w piersiach. W najnowszym filmie przygotowanym przez zawodnika nie zabrakło popisów wysokich lotów - dosłownie. Maddison zafundował nam zastrzyk adrenaliny!

Film powstał dzięki kooperacji zawodnika z grupą DC Teamworks. Oficjalnie, tą krótką produkcję zatytułowano „Air Craft”. Maddison dawał pokaz swoich umiejętności na płycie lotniska wojskowego w Tucson, w Arizonie. Producent nagrania użył części pochodzących niemal z pięćdziesięciu samolotów. Oto efekty: 

Najnowsze

Słynne zawodniczki światowego enduro w Polsce

Enduro Expert School wspólnie z jednym z polskich magazynów, organizują pokazowy przejazd słynnych zawodniczek offroadowych z okazji Mistrzostw Polski Enduro. Impreza odbędzie się już w sierpniu.

O pokazach zawodniczek enduro, które odbędą się we Francji w marcu 2013 pisałyśmy wcześniej tutaj.

Mówią, że przysłowiowe „krew, pot i łzy” to coś, z czym mają do czynienia jedynie mężczyźni. To bardzo mylne stwierdzenie. Wszyscy pasjonaci jazdy off-roadowej doskonale wiedzą, że nie rzadko kobiety związane z tą dyscypliną, stają wobec często bohaterskich wyzwań,co wzbudza w obserwatorach uczucia: podziwu i adoracji. Wiedzą o tym doskonale pracownicy Enduro Expert School, którzy przy pełnej akceptacji Polskiego Związku Motorowego postanowili zorganizować pokazowy przejazd motocyklistek w miejscowości Malechów. Mistrzostwa Polski Enduro będą odbywać się tam w dniach 3-4 sierpnia.

fot. materiały prasowe

Co ważniejsze, dzięki decyzji FIM w ramach SuperEnduro World Championship, podczas pokazowego przejazdu widzowie będą mogli po raz pierwszy zobaczyć klasę kobiet. 

Zobaczymy m.in. takie zawodniczki jak: Laia Sanz, Jane Daniels, Blandine Dufrene i Juliette Berrez. Wśród nich – mamy nadzieję – nie zabraknie też motocyklistek offroadowych z Polski.

Z niecierpliwością czekamy na to sierpniowe wydarzenie!

Najnowsze