Katarzyna Frendl

Wściekle różowy MAN TGX z napisem WOMAN na polskich drogach – o co chodzi?

Tego typu kolor lakieru na ciężarówce MAN TGX ma zwracać uwagę na polskiej drodze. Jaki jest cel? Szczytny. MAN Truck & Bus Polska właśnie wsparł inicjatywę "Kobiety za kółko".

Oto MAN TGX – na drodze widać go z daleka. Wyróżnia się kolorem magenta i pełnym wyposażeniem w akcesoria przydatne każdemu kierowcy. Ten szczególny pojazd od grudnia jeździ w barwach wrocławskiej firmy wynajmującej ciężarówki. Część przychodu ze sprzedaży MAN przekazał na rzecz inicjatywy „Kobiety za Kółko”, która dostarcza pomoc humanitarną do Ukrainy.

Branża transportowa w Europie zmaga się z deficytem kierowców od wielu miesięcy. Dlatego firma MAN Truck & Bus Polska swoim projektem chce zwrócić uwagę właśnie kobiet, pokazując im, że praca kierowcy ciężarówki jest także dla nich.

Przeczytaj też inspirujące historie kobiet, które mają motoryzacyjną pasję.

MAN TGX 18.500 4x2 LLS-U EfficientLine
Część przychodu ze sprzedaży ciągnika MAN TGX została przekazana na cele dobroczynne

To wspaniały akcent na zakończenie bieżącego roku! Ten piękny pojazd pochodzi z oferty pojazdów używanych MAN TopUsed i jest przygotowany na każde transportowe wyzwanie. Jestem przekonany, że przyniesie wiele korzyści naszemu klientowi, a jednocześnie będzie cieszył oczy wszystkich, których spotka na drodze – mówi Claus Wallenstein, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska. 

Pojazd zasilił flotę wrocławskiej firmy WynajemTIR.pl, która zajmuje się wynajmem krótko- i długoterminowym aut ciężarowych dla klientów firm ubezpieczeniowych oraz serwisów na czas naprawy.

Na pewno pojazd zachowa swoją obecną formę wizualną. Jestem przekonany, że przypadnie do gustu nie tylko paniom. W naszej flocie znajduje się już wiele ciągników z oferty MAN TopUsed, ponieważ mam pełne zaufanie do ich jakości i przygotowania od strony technicznej – mówi Krzysztof Wąsik, właściciel WynajemTIR.pl

Część przychodu ze sprzedaży ciągnika MAN TGX firma MAN Truck & Bus Polska przekazała na cele dobroczynne. Kwota 5 tys. euro zasili konto Fundacji Norma z przeznaczeniem na inicjatywę Kobiety za Kółko. Tworzą ją bohaterskie panie, które miesięcznie pokonują tysiące kilometrów, dowożąc pomoc humanitarną na Ukrainę. Inicjatywa przygotowuje również dom pobytu dla uchodźczyń w podwarszawskim Piasecznie.

Fundacja „Kobiety za kółko” na Facebooku.

MAN TGX 18.500 4×2 LLS-U EfficientLine

Ciągnik MAN TGX 18.500 4×2 LLS-U EfficientLine jest  wyposażony m.in. w:

  • pakiet areo,
  • pełną opcję systemów asystujących,
  • nowoczesne oświetlenie,
  • RIO Box,
  • zestaw telewizyjny 21,5”,
  • ekspres do kawy,
  • lusterko kosmetyczne..

MAN TopUsed jest marką pojazdów używanych MAN Truck & Bus. Nowi użytkownicy mogą indywidualnie uzgadniać modyfikacje w pojazdach, które zostaną wprowadzone przez zespół serwisowy.

MAN TGX 18.500 4x2 LLS-U EfficientLine
Ciągnik MAN TGX trafił do wrocławskiej firmy WynajemTIR_PL

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze