Maluch upala elektrycznego McLarena na torze

Oto pierwszy elektryczny model McLarena przeznaczony dla dzieci do lat sześciu. Brytyjski producent postanowił zabrać pewnego młodego entuzjastę wyścigów w miniaturowym modelu P1 prosto na tor.

McLaren P1 przeznaczony dla najmłodszych adeptów czterech kółek posiada centralnie umieszczony fotel kierowcy, podobnie jak w legendarnym modelu. Nadwozie elektrycznego supersamochodu jest otwarte, co tylko potęguje wrażenia podczas jazdy na torze.

Szczególnie, że samochód oferuje „niesamowite” przyspieszenie. Od momentu startu do osiągnięcia maksymalnej prędkości potrzebuje zaledwie dwie sekundy! Maszyna rozpędza się do zawrotnej prędkości 4,8 km/h, ale zważywszy na wiek kierowcy, w zupełności wystarcza. 

Auto jest wyposażone w przycisk start/stop, odtwarzacza mp3, głośniki oraz skrzynię biegów o trzech przełożeniach oferująca nawet bieg wsteczny. Brytyjski supersamochód o napędzie elektrycznym jest dostępny w kolorze Volcano Yellow. 

Pojazd można nabyć u najbliższego dealera McLarena w cenie 375 funtów. Nie jest tanio, ale przecież mamy do czynienia z nietuzinkowym autem, prawda? 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Jestes kosztuje clo za audi A2 2001ze szwajcarji

Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze