Maluch upala elektrycznego McLarena na torze

Maluch upala elektrycznego McLarena na torze
Oto pierwszy elektryczny model McLarena przeznaczony dla dzieci do lat sześciu. Brytyjski producent postanowił zabrać pewnego młodego entuzjastę wyścigów w miniaturowym modelu P1 prosto na tor.

McLaren P1 przeznaczony dla najmłodszych adeptów czterech kółek posiada centralnie umieszczony fotel kierowcy, podobnie jak w legendarnym modelu. Nadwozie elektrycznego supersamochodu jest otwarte, co tylko potęguje wrażenia podczas jazdy na torze.

Szczególnie, że samochód oferuje „niesamowite” przyspieszenie. Od momentu startu do osiągnięcia maksymalnej prędkości potrzebuje zaledwie dwie sekundy! Maszyna rozpędza się do zawrotnej prędkości 4,8 km/h, ale zważywszy na wiek kierowcy, w zupełności wystarcza. 

Auto jest wyposażone w przycisk start/stop, odtwarzacza mp3, głośniki oraz skrzynię biegów o trzech przełożeniach oferująca nawet bieg wsteczny. Brytyjski supersamochód o napędzie elektrycznym jest dostępny w kolorze Volcano Yellow. 

Pojazd można nabyć u najbliższego dealera McLarena w cenie 375 funtów. Nie jest tanio, ale przecież mamy do czynienia z nietuzinkowym autem, prawda? 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji komentarze [ 1 ]
Adam 11 miesięcy temu
Jestes kosztuje clo za audi A2 2001ze szwajcarji
0
0
Odpowiedz
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.