Maluch upala elektrycznego McLarena na torze

Maluch upala elektrycznego McLarena na torze

29 listopada 2016
1
1
Oto pierwszy elektryczny model McLarena przeznaczony dla dzieci do lat sześciu. Brytyjski producent postanowił zabrać pewnego młodego entuzjastę wyścigów w miniaturowym modelu P1 prosto na tor.

McLaren P1 przeznaczony dla najmłodszych adeptów czterech kółek posiada centralnie umieszczony fotel kierowcy, podobnie jak w legendarnym modelu. Nadwozie elektrycznego supersamochodu jest otwarte, co tylko potęguje wrażenia podczas jazdy na torze.

Szczególnie, że samochód oferuje „niesamowite” przyspieszenie. Od momentu startu do osiągnięcia maksymalnej prędkości potrzebuje zaledwie dwie sekundy! Maszyna rozpędza się do zawrotnej prędkości 4,8 km/h, ale zważywszy na wiek kierowcy, w zupełności wystarcza. 

Auto jest wyposażone w przycisk start/stop, odtwarzacza mp3, głośniki oraz skrzynię biegów o trzech przełożeniach oferująca nawet bieg wsteczny. Brytyjski supersamochód o napędzie elektrycznym jest dostępny w kolorze Volcano Yellow. 

Pojazd można nabyć u najbliższego dealera McLarena w cenie 375 funtów. Nie jest tanio, ale przecież mamy do czynienia z nietuzinkowym autem, prawda? 

Komentarze

Adam
29 listopada 2016 22:09
Jestes kosztuje clo za audi A2 2001ze szwajcarji