Małgorzata Socha zapłaci za jazdę buspasem – film

Niedawno gazety rozpisywały się o tym, jak podczas nagrania „Zakupu kontrolowanego”  TVN Turbo autobus urwał drzwi Maserati Granturismo GT. Mandat otrzymał wówczas kierowca autobusu, ale policja zamierza też ukarać aktorkę Małgorzatę Sochę, która siedziała wtedy na prawym fotelu auta. Za co więc dostanie mandat?

Przerażona Małgorzata Socha
fot. youtube

Aktorka ma zostać ukarana punktami karnymi oraz grzywną w wysokości 200 zł za jazdę po buspasie i zatrzymanie się na przystanku autobusowym – wszystko to miało miejsce przed oddaniem kierownicy w ręce Adama Kornaciego, prowadzącego program Zakup Kontrolowany w TVN Turbo. Ma on być świadkiem w tej sprawie. Tak wspomina to wydarzenie.

– Było wtedy zimno, mokro i wietrznie, i Małgosia stwierdziła, że w Maserati, które ma bodaj 405 KM, po prostu nie czuje się do końca pewnie za kierownicą. Poprosiła mnie, żebym zamienił się z nią miejscami i przewiózł ją tym samochodem może trochę pewniej i szybciej. Kiedy zatrzymaliśmy się i zamienialiśmy miejscami, ruszający autobus wjechał nam w drzwi –  relacjonował dziennikarz.

Pechowe Maserati
fot. youtube

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze