Mała torebka… motocyklowa?

Wybierasz się motocyklem na małą wycieczkę, a nie chcesz zabierać ze sobą kufra centralnego, sakw, ani tym bardziej masywnej torby na bak?  

Dyablex Takeway
fot. Dyablex

Takeway (w wolnym tłumaczeniu „udaj się w drogę”) to przydatna saszetka włoskiego producenta Dyablex, którą możemy bezpiecznie wozić przywiązaną do talii lub przymocować za pomocą dodatkowego pasa do pleców. Dzięki regulowanym paskom można ją dopasować do każdej figury. Aby się podczas jazdy nie wysypała zawartość torebki ma ona zamki zakończone blokadami. Znajdziemy w niej też specjalne wyjście na słuchawki.

Takeway to ciekawe rozwiązanie dla osób, które nie lubią rozstawać się ze swoimi elektronicznymi gadżetami i nie przepadają za obwieszonymi w sakwy oraz kufry motocyklami, gdy wybierają się na krótką przejażdżkę za miasto.

W torbie o pojemności 5 litrów zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy. Przy pomocy siateczki mocującej na zewnątrz bezpiecznie przewieziemy małą butelkę z piciem. Całość wykonano z wodoodpornego materiału, jednak torba ma w komplecie pokrowiec przeciwdeszczowy po to, aby ochronić nasze drobiazgi przed ulewnym deszczem.

Wymiary torby: 8 cm x 30 cm x 2 cm

Cena: 135 złotych

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze