Magnetyczne uchwyty do aut i tabletów dostępne na polskim rynku

Jak stabilnie przytwierdzić sprzęty takie jak telefon, czy GPS do kokpitu lub szyby pojazdu? Jest już na to metoda.

Tradycyjne uchwyty samochodowe, które pojawiły się już kilka lat temu na polskim rynku, wykorzystują tradycyjną przyssawkę umieszczaną na przedniej szybie samochodu. Niestety, największą wadą tego typu uchwytów jest odklejanie się od szyby oraz zatrzaski i zapadki, ulegające szybkiemu zużyciu mechanicznemu. Są to główne powody, dla których coraz więcej osób rezygnuje z uchwytów z przyssawką na rzecz tych mocowanych na kokpicie, czy kratkach nawiewu. To rozwiązanie z kolei bardzo często kończy się połamaniem kratek lub zniszczeniem powierzchni samochodowej. Co w takim razie proponują producenci akcesoriów samochodowych?

W ostatnim czasie wprowadzono zupełnie nowe rozwiązanie na polskim rynku w zakresie montażu, jak i samej jakości uchwytów. Jest to seria Magnetti, której konstrukcja opiera się na wbudowanym wewnątrz uchwytu magnesie neodymowym. Dzięki niemu, możemy szybko i w łatwy sposób zamontować bardzo wytrzymały uchwyt, który nie uszkodzi powierzchni samochodu ani sprzętu. Akcesoria oferuje firma Oximo.

Jak działają uchwyty Magnetti?
Uchwyty dostępne są w wersji dla tabletów, telefonów oraz jako uniwersalne, pasujące do większości dostępnych na rynku telefonów, nadajników GPS, czy odtwarzaczy MP4. Uchwyt przeznaczony do tabletów, czyli Magnetti Tablet, przytwierdzany jest za pomocą wytrzymałej taśmy 3M z tyłu sprzętu, co umożliwia wygodne operowanie na tablecie w każdej pozycji, ale także pozwala na przyczepienie sprzętu do innych powierzchni, takich jak drzwi lodówki, czy metalowa szafka. Magnetti Phone to minimalistyczny uchwyt stworzony z myślą o kierowcach, którzy chcieliby, aby ich telefon zajął bezpieczną i stabilną pozycję w samochodzie, dzięki przyczepionej na stałe gumie uniemożliwiającej samodzielne obracanie się.

Magnetti Basic jest uniwersalnym uchwytem samochodowym przeznaczonym do mocowania sprzętów za pomocą przyssawki z opcją blokowania i antypoślizgową gumą zapobiegającą wysunięciu się i porysowaniu urządzenia. Uchwyt można przytwierdzić zarówno na szybie, desce rozdzielczej, jak i innej dowolnej płaskiej i gładkiej powierzchni, a jego dodatkową zaletą jest możliwość ustawienia w  poziomie i w pionie pod dowolnym kątem widzenia.

Uchwyty z serii Magnetti były uprzednio testowane przez producenta w ciągu 12 miesięcy, w których nie wykazano żadnego niepożądanego działania.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze