Magdalena Różczka ambasadorką CT-200h - relacja z Lexus Fashion Night

21 marca 2011
- Jestem od wczoraj członkiem tej Lexusowej rodziny. Bycie ambasadorką tej marki to ogromny zaszczyt. Ten samochód jest wszystkim tym, czego potrzebuje aktywna kobieta w mieście. Bardzo dobrze się nim parkuje i jest po prostu piękny - powiedziała Magda Różczka o walorach Lexusa CT-200 h.
Loading module...

Magdalena Różczka w Lexusie CT-200h
fot. Motocaina

W piątkowy wieczór, 18 marca w warszawskim Expo, odbyła się coroczna impreza, łącząca świat mody i motoryzację. Motocainy nie mogło tam zabraknąć.

Lexus Fashion Night już po raz szósty było pretekstem do zaproszenia gwaizdy - tym razem, w rolę prowadzącej imprezę, wcieliła się Milla Jovovich; towarzyszył jej Artur Orzech. Podczas gdy prezenter zachowywał powagę i dystans, Milla tryskała energią, żartowała i nawiązywała kontakt z publicznością. Jej zabawowy nastrój udzielił się Magdalenie Różczce, która właśnie tego wieczoru została ogłoszona nową ambasadorką modelu Lexus CT-200h. 

Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński - ambasadorzy modelu CT_200h z gwiazdą Lexus Fashion Night - Millą Jovovich.
fot. Lexus
Całość została sprytnie poprzedzona wprowadzeniem: wiadomo nie od dziś, że to Paweł Małaszyński reklamował i patronował niejako nowemu modelowi Lexusa. Lecz po rzuconym przez Millę Jovovich pytaniu, czy zatem tylko mężczyźni mają jeździć CT-200h i jej wesołym okrzyku - oczywiście, że nie - na scenę, w burzy oklasków, wkroczyła dumnie Magdalena Różczka. Obie gwiazdy od razu nawiązały sympatyczny kontakt i uśmiechnięte żartowały z publicznością ku uciesze zgromadzonych.

 

 

 

Obie panie nawiązały świetny kontakt.
fot. Lexus
Oczywiście wieczór ten to nie tylko premiera nowego modelu Lexusa, ale także pokaz mody. W trzech odsłonach na wybiegu pojawiły się projekty młodych projektantek: Olgi Szynkarczuk, Karoliny Gleguły oraz Moniki Sabat.

Gośćmi specjalnymi poprzednich edycji wydarzenia były m.in. Alek Wek, Helena Christensen, Naomi Campbell i Sharon Stone. Na Lexus Fashion Night pojawia się wiele znanych osób - piosenkarze, aktorzy, projektanci mody, dziennikarze, politycy. Tym razem pokaz obserwowali m.in. Monika Olejnik, Agata Młynarska, Kasia Struss, Ewa Pacuła, Maja Bohosiewicz, Joanna Horodyńska, Monika Richardson, Anna Wyszkoni, Paprocki & Brzozowski, Krzysztof Ibisz, Małgorzata Niemen, Bogna Sworowska, Kamil Durczok, Beata Tadla, Andrzej Piaseczny.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!