Magda Wilk w BMW E30 – już jutro na warszawskiej Moto Orkiestrze!

Już jutro na Autodromie Bemowo będzie można wylicytować przejażdżkę z Magdą Wilk! Poza tym na chętnych czeka na warszawskiej Moto Orkiestrze wiele atrakcji. Nie może Was zabraknąć!

Automobilklub Polski zaprasza 11 stycznia 2015 r. na Moto Orkiestrę – największą imprezę motoryzacyjną w ramach XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na terenie Autodromu Bemowo odbędą się licytacje gadżetów od największych gwiazd sportu samochodowego oraz od Fundacji WOŚP z podpisem Jurka Owsiaka.

Magda Wilk wystąpi jutro na Autodromie Bemowo w swoim przygotowanym do startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski białym BMW 318is. Będzie można wylicytować przejażdżkę tym autem na prawym fotelu.

Magda – jak co roku – bierze udział w Motoorkiestrze, jako jedyna z zawodniczek samochodowych. W tym roku będzie można doświadczyć jazdy doświadczonego kierowcy wyścigowego i rajdowego na trasie przejazdu bardzo zbliżonej do tej, jaka zwykle jest wytyczona podczas Rajdu Barbórka – czyli z przejazdem mostkiem i zawijasach przy beczce.

11 stycznia, w godzinach 12.00-16.00 na Autodromie Bemowo przy ulicy Powstańców Śląskich 127 można się spodziewać mnóstwa atrakcji: m.in. wystawy aut rajdowych, wyścigowych, zabytkowych i driftingowych oraz motocykli, kącika dla małych dzieci (z możliwością skorzystania z rajdowej jazdy), spotkania z wieloma wybitnymi zawodnikami, pokazów aut 4×4 oraz ratownictwa medycznego i straży pożarnej, a całość zakończy koncert zespołu Belazy. Na wszystkich, chcących wziąć udział w warszawskiej Motoorkiestrze czeka możliwość wylicytowania wspaniałych, motoryzacyjnych gadżetów oraz przejażdżek wieloma autami startującymi w sportach motorowych – w sumie około 40-stoma samochodami!

Z kobiecych akcentów zobaczymy również dwie panie na motocyklach crossowych: Katarzynę Bąk ze Świata Motocykli oraz Marię Staniak – uczestniczkę Mistrzostw Polski Kobiet w motocrossie, które pokażą swoje umiejętności jazdy na nierównych częściach Autodromu oraz – być może – zademonstrują wyskoki na mostku.

Kliknij w plakat, aby go powiększyć. Więcej informacji na fanpage’u projektu oraz na stronie motoorkiestra.pl

 

 

 

 

 

 

Wjazd samochodów do Galerii Bemowo, biorącej udział w przedsięwzięciu wyglądał tak.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze