Magda Wilk przed kolejnymi rundami wyścigów górskich

Magda Wilk zawita tym razem do naszych południowych sąsiadów. Podczas 9. i 10. Rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, która odbędzie się w ten weekend na Słowacji, zawodniczka Automobilklubu Polski powalczy z zawodnikami m.in. z zagranicy w klasie A-2000 w Banovcach.

Trasa słowackiego wyścigu liczy 3700 metrów. Zawodnicy będą pokonywali drogę od miejscowości Uhrovec do Jankov vŕšok . Harmonogram zawodów zarówno w sobotę jak i niedzielę rozpoczyna się od godziny 8:00 od podjazdów treningowych. W godzinach 13:00-17:00 odbędą się podjazdy wyścigowe. Warto wspomnieć, że na liście zgłoszeń pojawiło się aż 108 kierowców, z czego ponad 60 zgłosiło się do  rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

– Słynne Banovce tuż przede mną. Nie mogę się doczekać szczególnie, że to będzie mój pierwszy zagraniczny start w GSMP a z tego co słyszałam nasi południowi sąsiedzi są nad wyraz gościnni. Trasa wydaje się dość ciekawa, podobno jedna z najlepszych jakie pojawiły się w tegorocznym kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.  Jest chyba najkrótszą jaką do tej pory jechałam ale nie wiem czy nie najtrudniejszą. Mam mały problem z zapamiętaniem konfiguracji zakrętów. Dlatego piątek będzie dla mnie niezwykle ważny, żeby wszystko poukładać sobie w głowie. Do tego te krawężniki, które straszą chyba bardziej niż niejedna banda. A w sobotę i niedzielę nie pozostaje mi nic innego jak „cisnąć” do mety ile się da! Liczę na dobrą zabawę, tłumy kibiców ale przede wszystkim na sporą lekcję nauki. Chcę wykorzystać jak najlepiej każdy kilometr w samochodzie bo przecież nie siedziałam w nim aż 3 tygodnie. Trzymajcie kciuki za metę i jak najlepszy wynik! Razem ze mną na podbój Słowacji wyruszą:  RallyAddict, 2BRally, motocaina.pl, WrOOOOm TV oraz    Automobilklub Polski w tym Koło Młodych Automobilklubu Polski – podsumowuje Magda Wilk.

HARMONOGRAM 9. i 10. rundy GSMP:
30 lipca – sobota – Uhrovec
8:00-12:00 – podjazdy treningowe
13:00-17:00 – podjazdy wyścigowe
31 lipca – niedziela – Uhrovec
8:00-12:00 – podjazdy treningowe
13:00-17:00 – podjazdy wyścigowe

Dodatkowe informacje o AUTOPOLA Jankov vŕšok 2016 : www.jvrsok.sk

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze