Magda Wilk i Kacper Wróblewski przed 3. Rajdem Ziemi Bocheńskiej

3. Rajd Ziemi Bocheńskiej to już kolejna, trzecia eliminacja w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Pomimo nieobecności na poprzedniej rundzie, zawodniczka Automobilklubu Polski Magda Wilk, pilotowana przez Kacpra Wróblewskiego ponownie gościnnie zawita na małopolskich odcinkach.

W 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej załogi będą miały do pokonania 2 odcinki o łącznej długości tras ponad 40 km. Odcinek Bo Glass oraz Łapanów pokonane zostaną trzykrotnie. Zwieńczeniem rajdu będzie ostatni odcinek miejski w samym centrum Bochni.

– Ponownie gościmy w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska. W międzyczasie niestety nie udało nam się zrobić żadnych kilometrów ale dzień przed rajdem nadrobimy to na testach.  W ramach tej eliminacji czekają nas 2 odcinki, jechane trzykrotnie i na koniec odcinek miejski. Frekwencja jak zwykle dopisała – 94 załogi, w tym 15 w klasie Gość, co świadczy o dobrej organizacji tej imprezy jak i zresztą całego cyklu. Założenie na ten weekend to jechać swoje. Mam nadzieję, że z kilometra na kilometr będziemy poprawiać nasze czasy a ja jeszcze bardziej zaprzyjaźnię się z moją tylnonapędówką. Niestety nasz udział w kolejnych eliminacjach stoi pod znakiem zapytania i bez wsparcia z zewnątrz pojedziemy tylko wybrane rundy, dlatego tym bardziej zamierzam się cieszyć z rajdowania po małopolskich odcinkach. Mam nadzieję, że zaliczymy kolejny udany start, metę a na koniec mój pilot mnie pochwali. Podziękowania również dla  naszych partnerów i patronów: Koło Młodych Automobilklubu Polski, conaweekend.com, motocaina.pl, warszawa.pl oraz WrOOOOm TV. Serwisem naszego auta podczas rajdu ponownie będzie zajmował się Alcar Service – mówi Magda Wilk.

– Wracamy po dłuższej przerwie. Niestety od Rajdu Mikolowskiego nie mieliśmy okazji potrenować, ale razem z Magdą i tak bardzo się cieszymy, że dalej możemy kontynuować naszę występy w ramach śląskej okręgówki. Sam będąc kierowcą zawsze chciałem pojechać tą eliminację ponieważ trasy wokół Bochni są fajne i wymagające. Na pewno pomoże to Magdzie zebrać spore doświadczenie, co zaprocentuje w przyszłości. Trzymajcie za nas kciuki i widzimy się na mecie! – wtóruje Kacper Wróblewski.

Dodatkowe informacje o 3. Rajdzie Ziemi Bocheńskiej na stronie organizatora: www.rajdziemibochenskiej.pl

Zapraszamy do kibicowania naszej ulubionej załodze!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze