Luksusowy jacht od Aston Martin

Oto propozycja dla osób poszukujących prestiżu nie tylko na drodze, ale także na wodzie. Aston Martin przygotował jacht, którego nie powstydziłby się nawet Agent 007.

Oczywiście marka Aston Martin nie zrobiła tego sama. Do współpracy zaproszono specjalistów z holenderskiego Quintessence Yachts i właśnie są pierwsze owoce tych działań.

Zaprezentowano pierwsze zdjęcia jachtu o nazwie AM37. Liczba w nazwie nawiązuje do długości 37 stóp (11,3 metra). Niestety nie został jak dotąd stworzony pełnowymiarowy egzemplarz pokazowy. Dostępne są tylko wizualizacje. Jednak jeszcze w tym roku maszyna zostanie zwodowana.

AM37 będzie dostępny w dwóch wersjach. Podstawowy wariant rozwinie prędkość 50 węzłów, czyli jakieś 92,6 km/h. Wersja mocniejsza AM37 S rozpędzi się do 111 km/h. Sportowa łódka będzie wykonana z włókna węglowego oraz materiałów kompozytowych zbudowanych przy współpracy Mulder Design. 

Nie wiemy, ile będzie kosztować takie cacko, ale cena z pewnością będzie adekwatna do drogowych maszyn produkowanych przez markę Aston Martin. Na razie wiadomo tylko, że produkcja będzie realizowana w Wielkiej Brytanii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze