Luksusowe prezenty od Bentleya pod choinkę

Grudzień to czas prezentów. Jeżeli nie macie pomysłu, co włożyć po choinkę, Bentley przygotował na ten rok wiele luksusowych akcesoriów, które spełnią oczekiwania zarówno tych małych, jak i dużych motoryzacyjnych maniaków. Nie zabrakło również produktów dla pań.

Od jakiegoś czasu Bentley prowadzi sprzedaż internetową akcesoriów ze swoim logo, które można było podziwiać na stoisku podczas ostatnich targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. 

Luksusowa, brytyjska marka przygotowała coś dla swoich najmniejszych klientów, których będzie można zarażać pasją do luksusowej motoryzacji już od najmłodszych lat. Przykładem może byś Bentley Continental GT napędzany siłą nóg, w pomniejszonej skali. Auto jest dostępne w kolorach Magenta lub Sequin Blue (na zdjęciu). Maszyna nie jest przesadnie droga, gdyż kosztuje 95 funtów, czyli jakiś promil ceny oryginalnego modelu.

Dla nieco starszych fanów motoryzacji spod znaku Bentleya dostępna jest gama ubrań sygnowanych logo marki, ale także akcesoriów takich jak stylowe spinki do mankietów wykonane ze srebra, krawaty, kończąc na gadżetach takich jak luksusowe pióra marki Tibaldi.

 

Panie również znajdą coś dla siebie w internetowym sklepie Bentleya. Począwszy od kaszmirowej chusty, przez elegancki portfel, skończywszy na torebkach i kurtkach kosztujących kilka tysięcy funtów.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze