Luksusowa wanna dla fanki bolidów

Chcesz się wciąż czuć, jakbyś siedziała w sportowym aucie? Zafunduj sobie luksusową wannę firmy Corcel, wykonaną z kevlaru. Czy ta nowatorska tendencja będzie przełomem w stosowaniu tego typu materiałów także w wyposażeniu wnętrz?

 

Kąpiel w takim „bolidzie” to musi być przyjemność…
fot. Corcel

Błyszcząca struktura włókien użytych do produkcji tego luksusowego sprzętu do tej pory kojarzyła nam się zwykle z superszybkimi samochodami typu Pagani Zonda czy Lamborghini Murcielago. Teraz jednak możemy sobie pozwolić na chwilę motoryzacyjnego szaleństwa we własnym, domowym zaciszu. Firma Corcel przygotowała limitowaną edycję luksusowego wyposażenia łazienki, lekką i wyjątkowo wytrzymałą wannę w niespotykanym, sportowym stylu.

 

O torebkach Lamborghini z kevlarem przeczytasz tutaj.

Lekko skośna struktura i czarny kolor z pewnością nawiązuje do aerodynamicznych sylwetek super aut. Proces tworzenia jest żmudny – jedna wanna powstaje aż 7 miesięcy. Wanna de facto powstaje z wyjątkowo cienkich włókien. Po ułożeniu i utwardzeniu plastycznego materiału pokrywana jest specjalnym lakierem, odpornym na działanie skrajnych temperatur i chemikaliów.

Wymiary tego stylowego cuda to 2,43 metra długości i 1,23 metra szerokości, zaś pojemność to aż 330 litrów. Niestety Corcel wyprodukował tylko 51 sztuk takich wanien, a do czasu oficjalnej premiery ich cena objęta jest tajemnicą.

 

fot. Corcel

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Po pierwsze prostrzy nie jest prostszy. Po drugie, kevlar to nie włókno węglowe. Po trzecie bycie szowinistycznym portalikiem nie uprawnia do dedykowania tej wanny wyłącznie kobietom. Polecam się troszkę doszkolić;> a życie będzie „prostrze”.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze