Lamborghini – torebki z kevlaru mocniejsze od stali?

Kobiety kochają buty i torebki. Marzą, żeby ich ulubione modele nigdy się nie zniszczyły. Ale czy jest to możliwe? Otóż Lamborghini wpadło na genialne rozwiązanie i pokazało swoją najnowszą kolekcję torebek wykonanych z... wytrzymałego włókna węglowego!

Do tej pory włókno węglowe ze względu na swoje właściwości i cenę stosowane było w budownictwie przemysłowym. Znalazło zastosowanie w produktach premium, takich jak rowery, jachty, samoloty i oczywiście w sportowych samochodach.

Nowa kolekcja toreb wykonana z włókna węglowego.
fot. Lamborghini

Lamborghini twierdzi, że jest pierwszą firmą, która wykorzystuje lekki, ale wytrzymały materiał przetworzony w odpowiedni sposób do postaci tkaniny, w produkcji  toreb.

Nowa kolekcja unisex, została zaprojektowana przez stylistów Lamborghini i wykonana ręcznie we Włoszech. Składa się z kilku elementów. Eleganckiej torby podróżnej, damskiej torebki kopertówki oraz torby listonoszki w stylu unisex. Tkanina z włókna węglowego jest uzupełniona o skórzane wykończenia i akcenty oraz ocynkowane, mosiężne elementy. Podszewkę wykonano z bawełny.

Gama toreb z włókna węglowego trafi do sprzedaży wraz z zestawem do konserwacji, tej jesieni. Będzie do nabycia w butikach Lamborghini i flagowych salonach samochodowych na całym świecie. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze