Paula Lazarek

Lubicie pościgi i adrenalinę? Wiemy, gdzie będzie można zobaczyć maraton Szybkich i wściekłych na jesień

Czy może być coś lepszego niż w chłodny wieczór rozgrzać się emocjonującym maratonem filmowym? Pierwszy wyścig startuje już w sobotę 2 października.

Powszechnie znana seria o „Szybkich i wściekłych” wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. W tym roku minęło 20 lat od premiery pierwszej części filmu! Od tego czasu ukazało się 8 sequeli filmu, niemniej popularnych, niż główna produkcja. 

2 i 3 października w kanale FOX widzowie obejrzą aż cztery części serii. W tym – premierowo – „Szybcy i wściekli 5”!

W szóstej części „Szybkich i wściekłych” pojawiły się nie tylko szybkie samochody, ale także… czołg! Początkowo planowano, że scena z użyciem pancernego pojazdu zostanie wygenerowana komputerowo, jednak ostatecznie podjęto decyzję, by w filmie zagrał prawdziwy model, a jedynie reszta efektów specjalnych została dodana w postprodukcji.

Jesienna ramówka:

Za szybcy, za wściekli 2 października o godzinie 20:10
Szybcy i wściekli: Tokio Drift 2 października o godzinie 22:20
Szybcy i wściekli 5 PREMIERA: 3 października o godzinie 20:10
Szybcy i wściekli 6 3 października o godzinie 22:30

W pierwszej połowie 2021 roku ukazał się 9. film z serii, gdzie ponownie można zobaczyć znane postacie odgrywane m.in. przez Vin Diesela czy Michelle Rodriguez. Potwierdziły się także plotki o planowanej produkcji, gdzie główną rolę ma zagrać… kobieta! Fani serii z pewnością zacierają ręce i czekają na więcej potwierdzonych informacji o nadchodzącym spin-offie.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze