Lisa Kelly z „Ice Road Truckers” twarzą Worldtrucker

Worldtrucker ma nowego ambasadora: Lisę Kelly, kierowcę ciężarówki i gwiazdę serii telewizyjnej ”Ice Road Truckers”.

Worldtrucker to globalna społeczność kierowców i fanów samochodów ciężarowych, wspierana przez Volvo Trucks. 23 marca podczas Trucking Show w Louisville odbędzie się premiera aplikacji na smartfona i nowej strony internetowej, pomyślanych jako sposób na integrację społeczności. Lisa Kelly, nowa ambasadorka Worldtrucker, była jedną z pierwszych osób, które tę aplikację przetestowały. Tym samym upewniła się osobiście, że aplikacja stworzona przez kierowców z myślą o kierowcach faktycznie sprawdza się w praktyce.

Lisa Kelly
fot. worldtrucker.com

Volvo Trucks, które udostępniło swoje stoisko na potrzeby marcowej premiery, wyraża nadzieję, że te działania przyczynią się do wzrostu zainteresowania profesją kierowcy ciężarówki i na rynku przybędzie zawodowców.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

i właśnie chodzi o to napięcie ! Ja uważam, że te wszystkie odcinki są super. Wiem kierowcy w kółko mówi to samo, narrator zresztą też, ale czy masz jaja żeby zrobić coś takiego ? Jeździć przez jeziora, rzeki, morza, odludzia. Przecież Ci ludzie nie ukończyli collegu, są robolami i walczą o przetrwanie. Nie kradną, nie zabija, tylko ciężko pracują dla siebie i wsojch rodzin.

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

To jest wszystko wyreżyserowane aby potęgować napięcie

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Oglądając te lodowe drogi, Indie czy Andy, dochodzi człowiek do wniosku że Lisa jest tam jedynym przedstawicielem tego wielkiego narodu posiadająca inteligencję no chyba że reszta kierowców ma grać wg. scenariusza idiotów !!! ich zachowania wypowiedzi przekonały mnie by NIGDY nie starać się o wizę do USA zwłaszcza że i w kraju do jazdy np. PKP przekonują polskie bezkarne święte krowy- kierowcy tirów !!! Na szczęście są kamerki video tylko co nam po śmierci z nich.

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze