Linda Jackson z tytułem MANager BEST 2018 roku

Linda Jackson, dyrektor generalna marki Citroën została uhonorowana przez europejskie jury plebiscytu Autobest tytułem MANBEST (MANager BEST) 2018 roku.

„Ta prestiżowa nagroda jest dla mnie ogromnym zaszczytem. Czuję się bardzo dumna, ponieważ jest ona również dowodem uznania dla wspaniałych dokonań moich współpracowników. Przez ostatnie cztery lata skupialiśmy się na dostosowaniu marki do oczekiwań klientów i w ciągu niecałych dwóch lat odnowiliśmy gamę naszych modeli”. Linda Jackson.

Linda JACKSON (59 lat) jest absolwentką MBA na uniwersytecie Warwick w Wielkiej Brytanii. Karierę w branży motoryzacyjnej rozpoczęła w 1977 roku w MG Rover Europe, gdzie pełniła szereg funkcji, w tym dyrektor generalnej na Francję w latach 2000-2003. Karierę w Citroënie rozpoczęła w 2005 roku na stanowisku dyrektor finansowej w brytyjskim oddziale Citroëna, a następnie we francuskim (2009 – 2010). W lipcu 2010 r. została powołana na stanowisko dyrektor generalnej Citroëna na Wielką Brytanię i Irlandię. Od 1 czerwca 2014 roku Linda JACKSON jest dyrektor generalną marki Citroën.

W czerwcu tego roku Linda Jackson otrzymała również nagrodę „Great British Woman” przyznawaną przez brytyjskie czasopismo Autocar.

W pierwszym półroczu 2018 Citroën odnotował 9-procentowy wzrost sprzedaży na świecie, a także rekordowy poziom sprzedaży w ciągu ostatnich siedmiu lat w Europie i 50-procentowy wzrost na rynku chińskim.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze