Edyta Klim

Linda Bick – legendarna i wciąż aktywna motocyklistka!

Linda Bick na motocyklu przejechała kawał świata. Obecnie ma 74 lata, a na swoje 75-te urodziny zamierza na motocyklu pojechać do… Japonii!

Linda Bick to motocyklistka z ponad 55-letnim doświadczeniem w podróżowaniu motocyklem po świecie! W 1974 roku ukończyła swoją 15-miesięczną, samotną podróż motocyklem przez Afrykę. Podróżowała po pięciu kontynentach, a w latach 2005-2007 pokonała trasę z Niemiec do Indonezji! Swoje 60-te urodziny spędziła na motocyklu w Himalajach, a 70-te w Chile i Boliwii.

Jej podróże w latach 70-tych i 80-tych były długie, a w świat ruszała na prostym, niezawodnym motocyklu, bez GPS i informacji z internetu, w jeansowych spodniach i nieprzemakalnej kurtce. O swoich podróżach napisała trzy książki: „Into Africa With a Smile”, „Three Wandering Poms” oraz „Where Angels Fear To Tread”.

Obecnie Linda wybiera małe motocykle (ma jedynie 157 cm wzrostu),  a wspomnień ma tyle, że napisać może jeszcze kilka książek! Wiek jej nie zatrzyma i na swoje 75-urodziny ma zamiar na motocyklu pojechać do… Japonii.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze