Limitowane Renault Twingo od bizuu

Coraz więcej marek motoryzacyjnych wchodzi w mariaż z firmami modowymi. Tym razem polski oddział Renault przygotował specjalną wersję modelu Twingo nawiązującą do tegorocznej kolekcji bizuu.

Miejskie Renault w specjalnym wydaniu powstało pod czujnym okiem projektantek pracujących dla marki bizuu, czyli Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak. 

Limitowana wersja sygnowana marką modową bizuu powstała na bazie wersji Intens Energy TCe90. Projektantki zadbały o to, żeby elementy wyposażenia samochodu nawiązywały do najnowszej kolekcji marki przeznaczonej na sezon wiosna-lato 2015.

Auto wyróżnia się nietypowym kolorem. Jest to pastelowa barwa o niebieskim odcieniu. W tym modelu spotkamy także charakterystyczną osłonę dźwigni zmiany biegów oraz przenośny schowek-torebkę wykonaną z materiału, nawiązującą do motywów kwiatowych. 

Ponadto każda właścicielka tego samochodu otrzyma specjalny brelok oraz bon zniżkowy na zakupy w butikach bizuu. Żeby stać się szczęśliwą posiadaczką Renault Twingo w specjalnej wersji, trzeba zainwestować co najmniej 46 300 złotych. Polską ambasadorką tego modelu jest aktorka – Katarzyna Glinka, współpracująca z francuską marką już od kilku lat.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze